Wpis z mikrobloga

Wierzycie w cos takiego, ze jak ktoś jest urodzony pod złą gwiazdą to zawsze bedzie miał w zyciu pod górkę, nieważne jakby się nie starał? A jak spotyka go coś dobrego w życiu to tylko dlatego by zaraz los mu to zabrał i uczynił życie tym bardziej smutne? #gorzkiezale #sylwesterzwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
@Marcinowy: no wlasnie, czyli na jakąs dobrą dyskusje nei ma co liczyć, zwłaszcza w taki dzien. Podobno jest takei powiedzenie, że jak ktoś pod zła gwiazdą sie urodzi to pod betlejemską nie umrzę. No nic, trzeba się dalej zmagać z losem.
  • Odpowiedz
@Thiago83: No np. Ja spędzam sylwestra sam w mieszkaniu bo każdy pojechał w swoją stronę...
Szczęśliwego Nowego Roku Mirku i oby Nowy Rok był lepszy.
Bo ten rok to naprawdę porażka
  • Odpowiedz
@Thiago83: za to jak ktoś sobie wmawia, ze jest przegrywem i że nic mu się nie uda, to zmniejsza swoje szanse na szczęśliwe życie. Jak jest optymistą, to nie zwraca wielkiej uwagi na przeciwności losu, wiec siłą rzeczy jest wygrywam. Może w tym sensie to trochę działać, ale na pewno w dużej mierze sami jesteśmy panami własnego losu.
  • Odpowiedz
@eoeoeo: masz rację. Bardzo wazne jest nastawienie. I ze swego doswiadczenia mogę dodać: nigdy nie działać pod wpływem emocji. Straciłęm przez teo w życiu zbyt wiele. Nawet te najwieksze emocje mają swój punkt kulminacyjny i potem już tylko opadają.
  • Odpowiedz
@Jola44: masz rację. Tylko, że przez właśna głupotezawaliłem coś po raz kolejny w ten sam sposób. I zastanawiam się, bo kretynem nie jestem, czy nie potrafię wyciągnąć wniosków czy po prostu pewne rzeczy są silniejsze ode mnie, a to już jest uwarunkowane wczesniejszymi złymi doświadczeniami, bliznami, które zawsze w złym momencie isę oddzywają i nie pozwalają stworzyć coś nowego.
  • Odpowiedz