Wpis z mikrobloga

@wrexwaz: naprawdę przez cały grudzień musicie #!$%@?ć pod tagiem takimi głupimi grafikami? Ile razy można mówić, że tu już nie chodzi tyle o fajerwerki o północy, a o #!$%@?ę petardami od świąt do trzech króli przy dobrych wiatrach?
Jaką trzeba być amebą, żeby nie ogarniać, że psy mają o wiele wrażliwszy słuch? Mnie to #!$%@? jak idę spokojnie i nagle coś jebnie niedaleko mnie, a jak mają to odczuwać psy? Motłoch
Ile razy można mówić, że tu już nie chodzi tyle o fajerwerki o północy, a o #!$%@?ę petardami od świąt do trzech króli przy dobrych wiatrach?


@matra: Ale przecież obrazki mówią tylko stylwestrze. Nie słyszałem by ktoś mówił o innych dniach.
@wrexwaz: które obrazki, te wyśmiewające, czy te typu 'nie strzelam w sylwestra'? Ludzie, którzy się burzą o sylwestra to jedno, a ci, których #!$%@? ciągły huk to drugie. Mnie też to denerwuje, bo tak, takie jebnięcie może wystraszyć, choć to i tak (przynajmniej tu gdzie mieszkam) nie te czasy, kiedy gnoje biegały i rzucały petardy gdzie popadnie. Największa burza jest właśnie o to, że ludzie nie potrafią postrzelać sobie w sylwestra
@matra: sama sobie niepotrzebną krzywdę robisz i marnujesz czas bo zamiast nauczyć się przewijać posty (#!$%@? jedno zakręcenie rolką w myszce) to ty piszesz jakieś litanie, które i tak nikogo nie obchodzą. Ja tu wklejam obrazek bekujący z Owsiaka kto chce to się uśmiechnie kto nie tez zwyczajnie przewinie. Trzeba być chorym by tal bardzo przejmować się pierdołami na stronie ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)