Wpis z mikrobloga

Dlaczego niebiescy się tak oburzają gdy dziewczyna pyta o pracę? Przecież w pracy spędzamy połowę dnia, to jest coś, co siłą rzeczy nas definiuje i pokazuje, kim jesteśmy. (oczywiście nie pytam się o to od razu, no ale po wymianie 20 wiadomości to chyba normalne, że jestem ciekawa?)
#tinder
  • 96
  • Odpowiedz
@kociooka: Nie, nie jest to normalne. Normalne by było jak byś o to zapytała na randce a tak każdemu normalnemu facetowi włącza się filtr, że trafił na raszple, która filtruje facetów po statusie materialnym. Mają rację.
  • Odpowiedz
  • 169
@50HerbatGreya Przecież to czym zajmujemy się zawodowo w jakiś sposób definiuje nasze cechy. Jak dla mnie normalne, przy założeniu, iż wymienili się już ileś wiadomości (jak podkreśla opka), że ktoś pyta o pracę. Ja też pytam kobiet, a nie chcę ich pieniędzy.
Chyba tylko mężczyźni, którzy wstydzą się swojej pracy mają z tym problem.
  • Odpowiedz
@kociooka: Przecież to chyba bardzo normalny temat rozmowy, jakoś pytanie co studiujesz nie jest problemem. Przecież w pytaniu o pracę nie chodzi tylko o hajs, a jak chodzi to to i tak wyjdzie gdzie indziej, ale jak ktoś ma ciekawą pracę to jest temat do rozmowy.
  • Odpowiedz
jak ktoś ma ciekawą pracę to jest temat do rozmowy


@HumbugPL: szkoda, że zawsze jednostronnej bo 3/4 rożówych wykonuje jakieś #!$%@? prace za #!$%@? pieniądze, o których nic ciekawego powiedzieć nie można xD
  • Odpowiedz
@kociooka: Pytanie o pracę to mądra rzecz? Jakbym zapytał o rozmiar biustu to to już by było głupie co nie ale pytanie o pracę bo sama nie potrafisz się utrzymać jest już mądre? Pytanie o prace pokazuje że właśnie sama jesteś dz*wka tylko nieoficjalna xD my mężczyźni jesteśmy wzrokowcami a nie słuchaczami żeby #!$%@?ć o czymś co jest oczywiste, jeszcze zeby z obcą mieć jakieś tematy, z obcym człowiekiem nie ma
  • Odpowiedz
@kociooka: po 22 wiadomościach w jakimś nornalnym kontekście jak najbardziej spoko, ale po 2 trudno by brzmiało to dobrze. ( ͜͡ʖ ͡€)

Można spytać o pracę w sposób sugerujący materialne i wyrachowane podejście. Można też tak, aby wykazać po prostu zainteresowanie drugą osobą. Zadać potem jakieś ciekawe pytanie czy zasugerować, że ma to wpływ na to ile czasu dla siebie ewentualnie będziemy mieli.
  • Odpowiedz
@kociooka: Są dziewczyny, które szukają bankomatu, więc naturalną reakcją obronną niektórych facetów jest unikanie tematu pracy czy zarobków na początku znajomości. Stosują ją do wszystkich, bo nie są na w stanie ocenić jakie dziewczyna ma zamiary.

Pytanie do Ciebie, jak zakładam, nie wpasowującej się w powyższą grupę.
Czy jeżeli facet mocno by się minął z prawdą zaniżając swoje kompetencje/stanowisko/zarobki i po późniejszym rozwinięciu znajomości się do tego przyznał, miałabyś mu za
  • Odpowiedz