Wpis z mikrobloga

Ale jestem #!$%@?

tl:dr


W tym roku po raz pierwszy od dawna będę spędzał sylwestra z Wami oraz Luis Fonte na tvp1.

Moja mama ma przyjaciółkę(nazwijmy ją Teresa), która od ponad dekady przychodzi do nas na sylwestra bądź moi rodzice do niej i jej męża.
W tym roku wypadło, że wpadają do nas.

Teresa ogólnie jest bardzo wporzo babką, ma tylko jedną wadę.
Ogromną fascynację jej synkiem.

Jej syn (nazwijmy go Maciek) to totalny zjeb. Jest rok starszy ode mnie, więc pamiętam jak jeszcze w podbazie w szkole i na podwórku nikt go nie lubił, zawsze siedział sam.
Jest kompletnym egoistą, a jego jedynymi hobby jest statki i obgadywanie innych.
Pamiętam jak za gówniaka byłem na urodzinach u Teresy to wiadomka, dorośli w salonie, dzieciaki w pokoju Maćka.
Maciek cały pokój miał #!$%@? jakimiś modelami statków, których kategorycznie zakazał dotykać, więc wszyscy siedzieli pod ścianą bo jaśnie królewicz miał takie wymaganie.
No i jeden dzieciak dotknął raz jednego z tych statkowych modeli, a Maciek wpadł w jakąś histerię, poryczał się i dostał drgawek bo #!$%@? ktoś śmiał dotknąć jego własności xDDD

Jak wcześniej wspominałem p. Tereska ma obsesję na punkcie swojego synka.
Jednym z jej ulubionym tematów jest właśnie on.
Pamiętam jak raz Tereska obdzwoniła wszystkich się pochwalić, że Maciek poszedł na pizzę z jakimś kolegą ze studiów xDD

No i jak się wczoraj dowiedziała, że nigdzie się nie wybieram na sylwka to zaproponowała (nie wiem czy to z jej inicjatywy czy z Maćka) że może Maciek przyjdzie z nią i posiedzi ze mną (°°

Kompletnie nie chcę z nim przebywać, ale co zrobić? Powiedzieć, że gdzieś się wybieram na sylwka? Przecież wtedy ona i tak przyjdzie i zobaczy, że siedzę w domu.
#zalesie
#problemypierwszegoswiata
#sylwester
#truestory
#gownowpis
  • 19
pokój w hotelu/ motelu z tv i święty #!$%@? spokój :P


@CoJaRobje: no niby tak, ale chciałem posiedzieć w swoim pokoju, przed swoim komputerkiem w swoim ulubionym fotelu, a nie z powodu jakiegoś #!$%@? ukrywać się po jakichś motelach :/
@rales niech teraz on jak przyjdzie, to niech stoi pod ścianą i nic nie rusza. A jak coś będzie próbował robić, to zrób inbę jak jasny c#uj i zacznij tarzać się po chacie.
@rales: Nie możesz sobie kupić mocnego kwasa i wynająć pokoju w hostelu? Ja jebe, nic dziwnego, że nigdzie nie idziesz. Co za #!$%@? sytuacja. Chociaż poświruj trochę do pani Tereski ( ͡° ͜ʖ ͡°)