Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, oddział #fedex we #wroclaw jest czynny w sobotę? Kurier odwalil jakiś szajs i mial mnie w dupie, infolinia tez miała mnie w dupie i się zastanawiam czy jest sens tam podjechać i po prostu wziąć moja przesyłkę bo ile można czekać...
  • 18
@TrueSlav: ja już nie chce kuriera, ja po prostu chce moja paczkę. Zapłaciłam więcej żeby mieć dostawę w 1-2 dni robocze i kurier nawet nie podjął próby dostarczenia przesyłki...
@TrueSlav: to jest kwestia jechania na drugi koniec miasta i angażowania w to kogoś, bo sama nie mam auta. Dlatego chciałam mieć pewność, że ktoś tam jest...
@Komornickus: dopłaciłam w sensie, żeby doszła kurierem a nie poczta polska, ale pomyślałam, ze po świętach na poczcie będzie burdel i lepiej mieć pewność. Heh. Przy wyborze przesyłki było napisane, ze dostawa w 1-2 dni robocze. Minęły dwa bez jakiejkolwiek próby dostarczenia chociaż paczka jest w mieście od 2 dni. Dostałam dwa maile od fedexa, ze dostarcza 28go wiec siedziałam i czekałam. Nikogo nie było, dostałam maila, ze mnie nie zastali
@kote: 1-2 dni deklarował sprzedawca, a nie fedex. Rzuć okiem na regulamin, tam jest wszystko napisane ile maja czasu na doręczenie. Ukraińcy maja w dupie prace i nie chce im się tego rozwozić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Komornickus: dlaczego sprzedawca miałby deklarować w jakim czasie dostarczy fedex xd były różne terminy w zależności od sposobu dostawy. Zreszta sam fedex pisał w mailach, ze dostarczy w ciągu 1 dnia roboczego od czasu przekazania paczki kurierowi.
@Komornickus: Btw nie mogę znaleźć nigdzie regulaminu albo chociaż listy dostępnych opcji, nie ma nigdzie słowa o standardowej przesyłce, która szła by dłużej niż 2 dni robocze. Zawsze piszą, ze 1-2 dni...