Wpis z mikrobloga

Kochani!

Po nieco dłuższej przerwie wracam do formy gadanej na #youtube W formacie popularnonaukowym, który zdaje się być najchętniej przez Was oglądanym - wystarczy przypomnieć film o biednym ubiorze bogatych, który zebrał do dziś prawie 150K wyświetleń. Tym razem na warsztat wziąłem to, w jaki sposób na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zmieniło się postrzeganie koloru różowego, który jeszcze do czasów międzywojnia był...


O przyczynach takiego stanu rzeczy, momencie, który wszystko zmienił, jak i sytuacji na "dzień dzisiejszy" dowiecie się już bezpośrednio z materiału.Ten zaś nie jest za długi, za to całkiem dynamiczny i wyważony w kwestii ilości formalnych śmieszków do treści. Zwizualizowałem już sobie jak cały na różowo wchodzi na główną, ale tutaj potrzeba wizualizacji, że tak powiem, level up, która w uszatym wydaniu nie jest mistyfikacją, ale realnym działaniem. Jak zwykle więc nie obejdzie się bez Waszego przemożnego wsparcia (òóˇ)

https://www.wykop.pl/link/4085337/dlaczego-roz-jest-niemeski/

Wołam tych, którzy towarzyszyli mi w niejednym wykopaliskowym boju:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @wysprzeglik @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR

Jak i wszystkich Mirków i Mirabelki dobrej woli, którym ten film się spodoba do wykonania kilku stanowczych ruchów łopatą. Tylko wtedy da się zwiększyć szansę na realizację postulatu, o którym mówię na samym końcu filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pięknie dzięki za wszelkie wyrazy wsparcia!

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #ciekawostki #historia #psychologia #youtube
UszatyBloger - Kochani!

Po nieco dłuższej przerwie wracam do formy gadanej na #you...
  • 2