Wpis z mikrobloga

Jako, że poprzedni wybór pigułek otrzymał naprawdę duży odzew, jest i drugi. Tym razem efekty uboczne są o wiele poważniejsze. Którą wybieracie i dlaczego? #gownowpis #humorobrazkowy #narkotykibioro #pytanie #ankieta
T.....r - Jako, że poprzedni wybór pigułek otrzymał naprawdę duży odzew, jest i drugi...

źródło: comment_DPhffSQy9jAK89j26CPl3NOglEEYAll4.jpg

Pobierz

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Czerwony 10.2% (54)
  • Niebieski 12.3% (65)
  • Żółty 9.3% (49)
  • Fioletowy 4.7% (25)
  • Zielony 3.4% (18)
  • Błękitny 15.0% (79)
  • Czarny 8.1% (43)
  • Szary 36.9% (195)

Oddanych głosów: 528

  • 53
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Yup, słyszałem o milionerach-alkoholikach, ale w ich wypadku muszą utrzymywać pozory w życiu służbowym, to usuwa ich z grona ''skrajnych alkoholików''. Mimo to bądźmy szczerzy, alkoholizm to jedno z najgorszych gówien w jakie może wpakować się człowiek ¯\_(ツ)_/¯
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Kilka dni oczekiwania na odpadnięcie kurzajki to kilka kurzajek więcej, trochę walka z wiatrakami, koniec końców i tak po dwóch latach będzie się wyglądać jak ropucha :/
  • Odpowiedz
@TJMonster można też chirurgicznie od razu bez większego śladu, chirurgia jest już na wysokim poziomie jeśli o to chodzi, już nawet nie wspominam o chirurgii plastycznej.
Zresztą i tak bym się poświęcił, w porównaniu do innych ta i tak wg mnie największy sens.

Dziwią mnie osoby które wybrały błękitną pigułkę xD
  • Odpowiedz
@PAT0S: Myślę tak samo, szara daje nadzieję na zupełnie normalne życie.
Ale dziwi mnie, że tak mało osób wybrało zieloną, skoro bycie niewidomym nie jest aż taki złe (imo), doświadczony ślepiec jest w pełni samodzielny. No i w dodatku zostaje Ci niesamowita siła, można zostać mistrzem świata w trójboju etc.
No i fioletowa też nie jest taka zła, przez miesiąc można się znacznie wzbogacić, na padaczkę są leki, które znacznie ograniczają
  • Odpowiedz
@PAT0S: Bo o to chodziło, że miały być #!$%@? () Za dużo już było optymistycznych ''choose pill''.
A przydałoby się trochę smutku i degeneracji w tym wesołym jak #!$%@? mieście.
  • Odpowiedz