Wpis z mikrobloga

Witam,

chciałbym Wam polecić film pt. "Ona" (eng. "Her") który obejrzałem już niejednokrotnie, a który urzekł mnie niesamowicie swoją... prostotą? Ciekawe podejście do pewnych spraw - co powinno w dobie dzisiejszego życia online - szczególnie Was zainteresować. Obowiązkowo w wersji anglojęzycznej (Scarlett <3). Nie zraźcie się! Naprawdę warto.

filmweb

#film #polecamfilm #kino
2phonepiotrus - Witam,

chciałbym Wam polecić film pt. "Ona" (eng. "Her") który obe...

źródło: comment_hR17BB4pNNlhY6HLmL4TKG79xH9FS9WQ.jpg

Pobierz
  • 16
@2phonepiotrus: A do mnie zupełnie nie przemówił. po części zupełnie nie trafił do mnie "romans", czyli sedno filmu, a z drugiej po prostu przerażało mnie zaawansowanie AI. Ja to oglądałem jak horror sci-fi o tym jak ludzie skazali się na wyginięcie przez stworzenie samouczącego się AI, a to jest prostackie romansidło w otoczce baaardzo lekkiego sci-fi, gdzie ważne jest tylko jak oni się kochaaaaają.
@Zeugma kompletnie minales się z sednem filmu, bo to nie jest romans. żeby istniało takie coś muszą być dwie osoby ktore są chętne, tutaj był tylko zagubiony człowiek i program komputerowy. trochę przesadziłeś z tymi oczekiwaniami, spłycać go do poziomu horroru z takim przewalkowanym motywem to zbrodnia.
@2phonepiotrus próbowałem kilka razy polecić go różnym osobom i za każdym razem słyszałem argumenty w stylu, że tak nie będzie albo po co oglądać film w którym facet zakochał się w systemie. Nie każdy ma otwarty łeb na takie filmy.
@2phonepiotrus: Jeżeli przymkniemy oko na fakt, że film przedstawia jedną z najgłupszych i najmniej prawdopodobnych wizji przyszłości a zachowanie głównego bohatera jest nieco irracjonalne, to technicznie jest to nawet ładny film i przyjemnie się go ogląda. Taka romantyczno-futurystyczna, oderwana od rzeczywistości bajeczka.