Wpis z mikrobloga

Mirki, ale mnie taki jakiś #!$%@? naszedł.
Jakaś tam różowa napisała, jak wielu z nas, co akurat myśli.
No nie wiem, siedziała, nudziła się to napisała.
Każdy to olał, ale nie pan wielki @Monarch musiał się zachować conajmniej #!$%@? nieprzyjemnie.

No ale dobra, może on ma jakiś value content.


W jego wpisach widac memy średniej półki, wałkowane wiele razy, najazdy na obecną władzę.
I wpis perełka, który tłumaczy wszystko (w komentarzu).
Pobierz Xarazix - Mirki, ale mnie taki jakiś #!$%@? naszedł.
Jakaś tam różowa napisała, jak w...
źródło: comment_mA0xecbML2QXPJKD9mC8LFuctm8UH2DG.jpg
  • 98
@Xarazix: Ja #!$%@?, patrzę na te wpisy i ludzie, którzy napisali, że "dobrze jej powiedział" oraz, że białorycerzysz to takie #!$%@? sebki wykopu. Sami wrzucają memy pod tytułem "łobuz kocha mocniej" albo inne patologie ze wsi i cisną z tego, a sami zachowują się jak sebusie na dzielni, ale czego oczekiwać od tego sortu ludzi? Ano nic, niech żyją i kwitną w swoim #!$%@?. Swoje kompleksy oraz #!$%@? leczą na innych.
@BobBuilder: @Xarazix: Ponosi was. Laska napisała to co robi jej facet bo miała prawo. A gość wykorzystał swoje prawo komentując że go to nie obchodzi. Wedøug was pisanie jedynie komentarzy pochwalnych pod wpisami jest dozwolone? Czy nie pisanie wrednych komentarzy pod wpisami różowych? Bo nie rozumiem do czego pije OP.
@Skyworld: Etam ponosi. Nie chodzi tylko o ten jednostkowy przykład. Albo wysyłają parówy i fapią się pod wpisami różowych albo szkalują. Takie skrajności. Niestety są to bardzo zauważalne zachowania. Ogólnie dziwna ta społeczność jeżeli chodzi o stosunek do kobiet. Duża część nie potrafi być po prostu normalna. Nie pierwszy raz spotkałem się tutaj z agresją i chamstwem w kierunku kobiet.