Wpis z mikrobloga

Mirki, ale mnie taki jakiś #!$%@? naszedł.
Jakaś tam różowa napisała, jak wielu z nas, co akurat myśli.
No nie wiem, siedziała, nudziła się to napisała.
Każdy to olał, ale nie pan wielki @Monarch musiał się zachować conajmniej #!$%@? nieprzyjemnie.

No ale dobra, może on ma jakiś value content.


W jego wpisach widac memy średniej półki, wałkowane wiele razy, najazdy na obecną władzę.
I wpis perełka, który tłumaczy wszystko (w komentarzu).
Pobierz Xarazix - Mirki, ale mnie taki jakiś #!$%@? naszedł.
Jakaś tam różowa napisała, jak w...
źródło: comment_mA0xecbML2QXPJKD9mC8LFuctm8UH2DG.jpg
  • 98
@Xarazix: Typowy content rozowych jest typowy. Przecież dla rozowego posiadanie niebieskiego to taki wyczyn, że aż trzeba się nim pochwalić na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Trzeba aż zgodzić się na bycie w związku i nierzadko leżeć i pachnieć, podczas gdy chłopak utrzymuje związek.

@Fikaczu_ i wymienieni niżej Mircy mieli rację

@Freakz:

i wszędzie musi być dodane:

"a mój niebieski"

"dla mojego niebieskiego"

XDDD


@CzerstwaBulka:

" EJ MIRCY CO LEPSZE
@Xarazix: Jeżeli to nie jest białorycerzenie, to nie wiem co nim jest xD. Jeżeli ktoś by tak odpisał niebieskiemu, to absolutnie nikt by nie dał żadnego #!$%@?, ale jak różowemu, to trzeba przywdziać zbroję i ruszyć z odsieczą xDDD

To jest internet, typie. Jeżeli ktoś ma płakusiać, bo ktoś napisał mu coś niemiłego, to niech lepiej jak najszybciej stąd ucieknie.
@Xarazix: Jedno, jedyne pytanie - czy gdyby OP był niebieski, to miałbyś taki sam ból dupy?

W sumie nie musisz odpowiadać, bo jeśli powiesz "tak", to i tak nie uwierzę. I dlatego pozostaniesz dla mnie białorycerzem.