Wpis z mikrobloga

#chwalesie Dzisiaj kupiłam samochód Ford Taurus. Długo się zastanawiałam nad tym autkiem, bo nie mogłam znaleźć zadbanego aż w końcu na ebayu trafiłam na gościa który miał wersję interceptor w zajebistym stanie. Niby $8,000 ale koleś opuścił do $6,900 bo kolega z którym pojechałam na oględziny zauważył szpachlowany zderzak z tyłu. To mój pierwszy dobry samochód w życiu. #samochody #usa
PomidorovaLova - #chwalesie Dzisiaj kupiłam samochód Ford Taurus. Długo się zastanawi...

źródło: comment_3m8Yvw6JhB6AMuDcgyQqjUEo1Kgo9n5w.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: #!$%@? dziwne, że w cywilu można jeździć z takim zabójcą na zderzaku. Jakbyś jebła pieszego to trup na miejscu. Niektóre auta mają podnosząca się maskę przy potrąceniu, ale ty widzę masz opcje z carmageddona xD
  • Odpowiedz
@fesaczi: są stany gdzie nie można tego mieć w cywilu, chyba w Massachusetts czy w Missouri. Ale ten grill to poprawa też bezpieczenstwa kierowcy. Poza tym nie opłaca się nim szybko zasuwać, bo ja akurat jak dawałam trochę mocniej gazu, to zapalała się taka lampka większego poboru paliwa i zaczynał nawet palić 6,5 galona na 100 mil, to jest ponad 17 litrów na 100km. Ale jak się jedzie normalnie to
  • Odpowiedz