Wpis z mikrobloga

#sokoolrings
W środę był ostatni trening w tym roku, teraz wyjazd w góry, trochę aktywnego wypoczynku, może coś tam mi się uda w międzyczasie porobić ale bez większej spiny :) powrót w następną środę z nowym planem i zupełnie innym podejściem jak dotychczas. Będzie sama siła :)
Co do środy, noc przed była dla mnie meczarnia, nic w zasadzie nie przespałem, więc czułem się jak gowno... sprawdzałem:
- front levera - niestety fail dwa podejścia i koslawy Full
- straddle planche - 4s pewnego przytrzymania lecz jeszcze brakuje mi wychylenia
- podciaganie z ciężarem - plan minimum wykonany, 50 kg poszło, czyli jakieś 70% masy mojego ciała, 56kg zabrakło nie wiele, drążek był gdzieś na poziomu oczu (foto poniżej).
Później jeszcze pare prób deep hspu, trochę na kółkach postać itd no tak bym ocenił może 2.5/5 może jakbym się wyspał było by lepiej no ale nie zawsze będzie tak jak się chce :) pozdro i Szczęśliwego Nowego Roku
#mikrokoksy #kalistenika #streetworkout
sokool - #sokoolrings
W środę był ostatni trening w tym roku, teraz wyjazd w góry, tr...

źródło: comment_2wSjBnd6cKrbkZW3NI0mw47E0KPF61D8.jpg

Pobierz
  • 14
@sokool: Ale ja nie pytam czy to jest Twój priorytet, po prostu jestem ciekawy, jak już się dzielisz takimi różnymi informacjami, to jedno zdjęcie wiecej w majtkach różnicy dużej nie powinno zrobić. Ale jak chcesz.

Czytam, że staż 5-6 lat, ile masz lat?
@sokool: Nie mam kółek :D Ale bardzo bym chciał, chociaż jeszcze chyba za słaby jestem. Na razie jadę standardowe ćwiczenia kalisteniczne, ale z dodanym obciążeniem. Najpierw muszę schudnąć kilka kilogramów, potem trochę zwiększyć siłę i może zainteresuje się kółkami. Bardzo mi się one podobają.
@sokool: Ogólnie kładę duży nacisk na rozciągnięcie i chciałbym móc o sobie powiedzieć, że zamiast kalisteniki ćwiczę gimnastykę, ale to się jeszcze okaże :)