Wpis z mikrobloga

takie pytanie z #ekonomia , #danielmagical

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

If greater New York City were a country, it would have the 12th highest GDP in the world.[41]

1 miejsce stany hamburgerowe, 2 europa , ALE
eu
Population
2017 estimate (nie licząć ruskich imbecyli)
511,805,088
TERAZ usa
2017 estimate
325,365,189

wychodzi z działań matematycznych , że HE DIDINT DO NOTHING żyje sobie od ciebie LEPIEJ >>1,573017308384654 << razy? co w tej #!$%@? europie poszło nie tak ?
przy założeniu , że uprzemysłowienie pojawilo sie tutaj, więc mniejsza ilość obywateli jest bogatsza? lub za bardzo sie rozmnażaliśmy?

#polityka #kuc #ekonomia #korwin #nowyjork #feuernaemigracji
  • 5
wychodzi z działań matematycznych , że HE DIDINT DO NOTHING żyje sobie od ciebie LEPIEJ >>1,573017308384654 << razy? co w tej #!$%@? europie poszło nie tak ?


@wykopeel:

Zgniłem z ilości błędów jakie popełniłeś w tym jendym smutnym wpisie.
@hehenuanek: wiem, że wykop uczy Linguistics / językoznastwa, ale do tematu, więc twój wpis jest tak samo **ja warty jak mój.

(traktuje wykop jako szybki czat, nie list do narzeczonej lub urzędu).
@caiuscosades

Dwie wojny światowe, których wynikiem były intensywne inwestycje Stanów Zjednoczonych w Europie mogą być wytłumaczeniem ;p

czyli twierdzisz , że dzieki usa stalislmy sie jeszcze biedniejsi ?
nie rozumiem po pobycie w uk polskiego składania zdań/myślenia
#programista15k
if
@wykopeel: Primo, w USA siedzi sporo nielegalnych imigrantów, którzy wypracowują PKB, a nie są liczeni do populacji, to może być nawet 10-15 milionów.
Po drugie, z Europy wliczasz takie kraje jak Polska, Rumunia, Słowacja itd. Jak już to patrz na Europe zachodnią vs USA.