Wpis z mikrobloga

No dzień dobry, ugułem chciałem się podzielić spostrzeżeniami dlaczego grudzień jest taki gorący dla dwójki głównych bohaterów oraz ich redaktora, Meksykana. Jak pamiętacie (albo i nie), na początku stosunek Meksyka do zarobku na Bembenie i Jorze wyglądał w kolejności tak:
- nie robię tego dla pieniędzy
- oj ten jutub to są grosze, połowa dla dzieci z Domu Dziecka a pozostała połowa na trzech
- Major ma swój kanał i ma z niego pieniądze
- masz Krzychu 300zł, oddaj mi z tego połowę
- konsekwentne unikanie tematu zarobków i oddawanie Żarłakowi groszy
Siedzę na Jutubie od 4 lat, nie wierzę aby facet który dociągał do 2mln wyświetleń miesięcznie dostawał z tego grosze-
zwłaszcza na jesieni gdzie do grudnia włącznie stawki z reklam rosną. Moja teoria jest taka że Bembenowi i Meksykano zaczęło #!$%@?ć na bani od tego bana na początku miesiąca bo stracili duże i naprawdę bardzo łatwe pieniądze. Bemben z czasem zaczął się #!$%@?ć o pieniądze a ponieważ jest odrobinę jebnięty to nie pamięta po kilku godzinach że muszą robić z Meksykiem kanał od początku. Meksyk jak typowy cebulak zauważył że u niego z kasą teraz krucho ALE Bemben z Jorem mają od #!$%@? paczek a oni się z nim nawet nie podzielą konserwą (ale Jora to wyruchał od razu na kasę przy pierwszej okazji aby było mniej do podziału). Kasy nie ma dla Żarłaka, a Meksyk po banie to się popłakał... szkoda że przez blisko rok Menelicano nie przeszkadzały te paczki, dopiero po banie było mu żal "marnowania pieniędzy widzów". Meksyk (świadomie lub nie) mógł ich wpędzić w jeszcze gorsze kłopoty z MOPSem i policją przez publikowanie gróźb z imienia i nazwiska. Dziękuję za ten wypowiedź.
#kononowicz #suchodolski #polskiyoutube #rakcontent
Martinoz - No dzień dobry, ugułem chciałem się podzielić spostrzeżeniami dlaczego gru...

źródło: comment_DX1Yz4buSA96WIWwxEK0pKhMaL8id5w7.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Happyhippo: Do tego to z kwietniem to jest celowy zabieg - pod koniec marca zaczęto masowo demonetyzować filmiki i wielu twórców ucierpiało "przypadkowo". Film nagrał w sierpniu, pozostałe miesiące byłyby o wiele bardziej miarodajne.
@Rychu_Bychu: Imo 1000PLN miesięcznie to wyciągał na spokojnie, nie zdziwiłbym się gdyby i do 2000 dochodziło pod koniec roku. Najlepsze filmy nie miały demonetyzacji (demonetyzacja filmu = zmniejszony zasięg, spadek wyświetleń o jakieś 95%)
  • Odpowiedz
@Martinoz: Od znawców tematu słyszałem właśnie, że powinien mieć już ponad 1500 złotych w ostatnim kwartale.
To pokrywałoby się właściwie z tymi dolnymi widełkami z wyliczeń YT. Prawie płakał pijany, gdy skasowali kanał.
On naprawdę żył już z tego kanału, to nie jakaś hejterska teoria, tylko fakty. Na dodatek, wierzył, że będzie już tylko lepiej, bo suby wystrzeliły. Raz posmakował, szybko więc Szkolnej nie odpuści. Problem polega na tym, że Niżarłak,
  • Odpowiedz
@HighKick: @Martinoz: Się znacie jak świnia na grzmocie, 90% filmików teraz z youtube'a jest demonetyzowanych przez bota i dotyczy to największych kanałów, wystarczy że napiszesz coś capsem albo jeden bluzg poleci i bot demonetyzuje, można się odwołać i po paru dniach youtube przywraca monetyzacje ale co z tego jak nie liczy się wstecz a zdecydowana większośc kliknięć jest w pierwszych dwóch dniach od premiery. Największe tuzy żyją w tej chwili
  • Odpowiedz
@Martinoz: to nie ma nic znaczenia ile wyrabiał wyświetleń, monetyzacje przywracają ale nie płacą ci za okres kiedy miałeś wyłączoną , pisałem to w pierwszym poście no ale wymaga to umiejętości czytania
  • Odpowiedz
@duskhorizon: I? Ta bajka że on zarabiał grosze jest słaba, on spokojnie z tego wyciągał o wiele więcej, dlatego nigdy nie wkleił screenshota z YT Analytics chociaż miał spamowane w komentarzach o tym jak zaczął się wykręcać.
  • Odpowiedz
Problem polega na tym, że Niżarłak, niby rozumie że kanał skasowany , a o kasę się upomina po staremu.


@Rychu_Bychu: o kasę się upomina bo Jareczek od września nie odpalił mu ani grosza ściemniając że ślub z Ewą, że to i tamto xD Czasem tylko jednorazowo rzuci żarłakowi 20 złotych albo jak ostatnio 100 zeta na święta, żeby żarłak zamknął mordę.
RzecznikWykopu - > Problem polega na tym, że Niżarłak, niby rozumie że kanał skasowan...

źródło: comment_MZQ7vXAxWl8QnhFsnflDYGzHVpIyb0rb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: wypisujesz jakieś info niewiadomoskąd i się dziwisz, że to wkurza. Pytam się raz jeszcze - skąd info, że Meksyk od września nie odpalił doli Kononowi, z powodu Ewy. Zmyśliłeś to przecież...
  • Odpowiedz