Wpis z mikrobloga

  • 805
Uznałem, że pora to w końcu napisać, bo ludzie, którzy wzięli urlop w okresie między świętami za bardzo się sadzą. To nie problem wziąć urlop. Grunt to podejść do tego taktycznie. Siedzi sobie taki i myśli, hehe ja to sobie siedzę w domu z piwerkiem, a przegrywy pracujo.
Z racji, że większość ludzi wyjeżdża, idzie na urlopy, biznes w tych kilku dniach niemalże ustaje. Wszystkie pilne sprawy, zamknięcia roku są już dawno załatwione, bo urlopowicze zdążyli je ogarnąć przed świętami. I tak dojechałem sobie dzisiaj do pracy, w pociagu może kilka osób zamiast 200. Od 8 do 16 to w sumie przerwa kawowa. Szefa nie ma, nikogo nie ma. Nawet Lucynę na recepcji dali jakąś inną, bo nie miał kto dziś pracować. Urlop to się bierze w lato, jak normalny, szanujący się człowiek, a nie kisić się bezczynnie w domu. Nawet se na narty nie wyjdziecie, bo zima licha.
#pracbaza #korposwiat
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
no dobra, latem weźmiesz 10 dni. to masz 2 tygodnie, więcej i tak Ci pewnie nikt nie da a kiedy wykorzystasz resztę? właśnie teraz
  • Odpowiedz
@Krachu: myślę podobnie. Teraz znajomy przyjechał na "urlop" z Norwegii do Polski. Odwiedził rodziców, znajomych, trochę popił, pobalował i nie wie co ze sobą zrobić xDD No mówię, zajebista pora na wolne, zimno w c--j, nawet się d--y z domu ruszyć nie chce, bo nie ma gdzie i z kim, bo wszyscy cały dzień w pracy, nawet się jakoś specjalnie nie opłaca, bo wyjdziesz o 9 z domu, 17 już
  • Odpowiedz
  • 0
@ruzowy_wonsz chętnie, gdyby nie fakt, że dzisiaj była moja pierwsza jazda w życiu i kilka gleb zaliczonych. Wrzuciłem dzisiaj post na Mirko o tym xD. Ty już zaawansowana jesteś? ^^
  • Odpowiedz
@Krachu a jak się świetnie samchodem jedzie do pracy bez korków.

PS
Największy idiotyzm to urlop w wigilię (gdy wypada w dni robocze).
I tak jest totalny luz a około 14 mail z HR, że jeśli ktoś nie ma coś pilnego do załatwienia to może juz znikać.
  • Odpowiedz