Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jak oceniacie rynek IT w kontekście rozwoju i zarobków, odpowiednio we #wroclaw i w #gdansk #trojmiasto? Myślę nad zmianą miejsca zamieszkania (Katowice teraz). Mam 2-letnie doświadczenie w administracji #linux #redhat, a ostatnio coraz więcej #devops. Poza tym bash, python, puppet, ansible, RH Satellite, etc. Jakie firmy byłyby zainteresowane takim doświadczeniem?
#it #pracait
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwłaszcza jak nie jesteś dziewczyną która przespała sie z szefem.........


@nickszalinski: jeśli nie masz problemu z pracą w firmie gdzie angaż dostają dupodajki, to januszbiz będzie Cię ruchał jak platforma nie ruchała i będzie Ci się należało. szanuj się.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dog_meat w takim sensie, że oprócz utrzymywania systemów (operations) biorę udział w rozwijaniu produktów mojego zespołu (różne automatyzacje, zarządzanie konfiguracją)
  • Odpowiedz
to zależy, ale kilka tysięcy na rękę jest osiągalne bez problemów, o ile stoją za tym umiejętności i wiedza


@pharnyx:na ile być wycenił:
początkującego admina CentOS (przed juniorem) poziom wiedzy LFS201 (Essentials of Linux System Administration)?

2.5k-3k netto jest osiągalne?
  • Odpowiedz
  • 0
@pharnyx chyba każde korpo it, do tego obczaj na fb grupę devops/sysops Polska (czy jak to tam sie nazywa), mają dużo ogłoszeń o pracę.
  • Odpowiedz