Wpis z mikrobloga

#tv #philips #gorzkiezale
Odpowiedź #philips na moje pytanie czy wszystkie ich tv mają taki clouding:
TV 49PUS7502/12

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie państwa zgłoszenia. Chcielibyśmy przekazać państwu następujące informacje.
Zdjęcia są bardzo prześwietlone, niewiele na nich widać. Jednak jeśli chodzi o jaśniejsze palmy na ciemnym tle- jest to zgodne ze specyfikacją telewizorów LCD (wszystkich, nie tylko telewizorów Philips), co oczywiście nie oznacza, że każdy telewizor takie plamy będzie miał.
Jeżeli nie posiadają państwo żadnych więcej pytań, życzę miłego dnia.
Proszę użyć opcji "Odpowiedz" w celu zachowania ciągłości korespondecji, proszę równiez nie zmieniać tematu wiadomości.
W najbliższym czasie mogą państwo otrzymać ankietę dotyczącą udzielonej przeze mnie porady. Wypełnienie jej i wszelkie komentarze byłyby niezwykle pomocne w naszych staraniach o utrzymanie jak najwyższej jakości obsługi. W przypadku jakichkolwiek dalszych pytań prosimy o dalszy kontakt.
Z poważaniem,
Joanna Chodyra
Biuro Obsługi Klienta
Philips Polska Tel: 22-397-15-04
Czynne od PN do PT w godzinach 8:00 - 18:00
www.philips.com/TVsupport
Pobierz Burencjusz - #tv #philips #gorzkiezale
Odpowiedź #philips na moje pytanie czy wszyst...
źródło: comment_hZ8a0ObSKAF93sHbLSAxNmOdfp1WbB9d.jpg
  • 20
@Burencjusz: kązdy może mieć minimalny clouding, który może być widoczny w określonych warunkach, ale nie powinien prześwietlać obrazu filmowego.... ja bym nie ryzykował i kupił inny model telewizora
@Quattron: zdjęie specjalnie jest prześwietlone żeby to było dobrze widać, no ale relatywnie do czerni chyba nie ma wątpliwości...
Chodzi głównie o rogi, te bardziej w centrum byłyby do przełknięcia.
To akurat był film w hdr i podświetlenie automatycznie skacze na 100%.
Może jestem dziwny ale po to kupiłem tv z hdr żeby oglądac HDR i WIDZIEĆ WSZYSTKO ;)
@Burencjusz: te rogi nie powinny tak wyglądać natomiast jeżeli to tryb dynamiczny czy też jaskrawy a oglądasz przy wygaszonym świetle to na czerń nawet nie licz bo to jest błąd ustawień takie rzeczy jedynie w oledach ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jeżeli to jest hdr to masz takie tryby jak hdr film czy też naturalny. Pełne podświetlanie przy tv lcd z podświetlaniem krawędziowym to jest jak podkręcanie