Wpis z mikrobloga

@patrol798: zostało mi 2000mah z 2725. Jest to wyraźnie odczuwalne. Miałem ochotę kupić nowy telefon. Na X nie wydam tyle gajsu, bo to nierozsądne, 8 plus mnie nie powala na tyle, żeby go brać. Gdyby chociaż zaczął wyglądać bardziej współcześnie...
6S Plus zapieprzal i sie nie zacinał, jeśli wrócę do poprzedniego stanu odzyskując przy okazji czas pracy, to będę w zupełności usatysfakcjonowany
  • Odpowiedz
W domu :) Polecam - wzrost wydajności natychmiastowy w przypadku 6 Plus, którego przygotowałem do sprzedaży. Nie jest to bynajmniej trudne.
  • Odpowiedz
Ok. 5 dych (bateria, narzędzia, wysyłka). Robiłem to samo przed sprzedażą iPhone'a 5 - kupujący się nie skarży. Instrukcji wymiany w internecie dostatek :)
  • Odpowiedz
@FELIX90: przy 6s w gore jest pod ekranem jednorazowa uszczelka. Po kazdym otwarciu telefonu powinna byc wymieniona.

Autoryzowany serwis daje tez gware od nowa na wymieniana czesc. I robia profesjonalna diagnostyke za free. Polecam istrefa.eu
  • Odpowiedz
@jwader: @FELIX90: jesli tel bedzie uzywany jeszcze sporo czasu to warto miec gware i nie obnizac jego wartosci. Szczegolnie ze tel z samodzielnie wymieniona bateria nie dosc ze nie lapie sie na zadna akcje serwisowa (a te pojawiaja sie nawet 3 lata po premierze) to nie zostanie nawet przyjetyna odplatna naprawe w autoryzowanym serwisie gdyby uzytkownik uszkodzil cos podczas wymiany lub w pozniejszym czasie i jednak zdecydowal sie
  • Odpowiedz