Wpis z mikrobloga

Kupiliśmy stare Galaxy. Potrzebowaliśmy na szybko większego auta, więc znaleźliśmy tanie, ale sprawne. Na kilka najbliższych miesięcy.

I teściu doradza mężowi, żebym jeszcze nim nie jeździła dziś. Bo jest duży. Za kilka dni dopiero żebym jeździła.

Nie wiem. Może za 3-4 dni samochód się skurczy i wtedy będę mogła xD
Chyba, że chodzi mu o to, że za te kilka dni to ja urosnę. Po tych świętach to nigdy nic nie wiadomo.

#samochody #niebieskiepaski #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopowa_ona nigdy nie rozumiałem jak ktoś może uważać, że samochód jest "za duży" xD
Nie mówię o krowach typu hummer jako auto miejskie, ale o duże sedany, suvy, vany itp XD
  • Odpowiedz
@ungaged moi rodzice mają A6 sedan, ja mam mniejszego hatchbacka i prawdę mówiąc wygodniej mi się jeździ moim. A6 akceptowalne ale takiej A8 to już bym na pewno nie chciał.
  • Odpowiedz
@ungaged: to pojeździj tylko i wyłącznie oplem adamem przez X lat od zdania prawka, potem przesiądź się do mercedesa GL, panie " xD zamiast kropki" ... ponadto, widzę, że wypowiada się niebieski na temat różowych - "nie jestem kobietą , ale się wypowiem za różowego paska"
  • Odpowiedz
@boho z tego co wynika z wpisu, to różowy chce jeździć tym autem, a moja opinia odnosiła się do teścia, który jest Januszem i uważa że kobieta nie poradzi sobie w dużym samochodzie...
Sam na co dzień jeżdżę "teoretycznie" małym coupe (szerokość i długość jak normalna osobówka tylko że 2x niższy), ale nie czuć żadnej różnicy po przesiadce w suva czy S80 (oba mam pod domem i czasem jeżdżę zamiennie)
No
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona przecież większymi autami jeździ się po prostu lepiej. mam prawo jazdy od roku, a pomimo tego jeździłem dość wielkimi pojazdami i im większy - tym lepszy. busami jeździ mi się najlepiej, jest wysoko i wszystko ładnie widać.
  • Odpowiedz