Wpis z mikrobloga

Działają Wam powiadomienia mailowe o nowych komentarzach w Wordpressie? Używam najnowszego wordpressa, dodatkowo testowałem wtyczki WP Mail SMTP i Easy WP SMTP, niby w obu wysyłanie testowego maila śmiga poprawnie, ale powiadomień o komentarzach nie dostaję. Dodam, że już kilka razy miałem podobny problem, wtedy pomogło mi zmienienie wtyczki.

#wordpress #webdev
  • 5
@rissah: W zasadzie to samo, chyba, że te maile są wysyłane z opóźnieniem, bo niby powiadomienie w logach jest, ale ma status "Not sent.". Tylko kurde ten system komentarzy na wordpressie to strasznie ssie jednak, nawet jak ktoś odpowie na komentarz to nie ma powiadomienia mailowego dla autora.
@sarveniusz a jakiego maila masz w ustawieniach Wordpress? Nie wtyczki tylko w admin>ustawienia? Bez żadnych wtyczek też ci nie wysyła? Ja miałem to niedawno z wtyczką gmail smtp. Wyłączyłem ja i próbowałem z wbudowanych funkcji wp. Działało. Potem zainstalowałem mail bank żeby że swojego emaila wysyłać i hula
Zakładam że opcje powiadamiania o nowych komentarzach w wp masz włączoną. Sam szablon nie pozwala jej wyłączyć? Jeszcze opcją że wysyła tylko masz adres na jakiejś blackliscie i wszystko idzie do spamu