Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą #cebuladeals typu "punktami zbijamy tyle i tyle, dostajemy tyle cashbacku i ostatecznie wychodzi cena taka i taka". Szkoda, że nie piszą "wystarczy, że znajdziesz na ulicy 100 zł i automatycznie cena obniża się o 100 zł".
  • 19
  • Odpowiedz
Jak mnie #!$%@?ą


@josedra52: I dlatego zawołałeś parę tysięcy osób, by je poinformować, że mimo użycia tego tagu nie masz żadnej informacji o okazji? Bo wiesz, że ten tag do tego właśnie służy?
Na razie jesteś januszem tagowania.
  • Odpowiedz
To dlaczego jeszcze nie zrobiliście szczegółowych tagów, tylko wrzucacie całe gówno (ali, aledrogo, gearbest, kupony na pizzę, do kina, kody na serwisy z filmami, talon na #!$%@?ę i balon) pod jeden i potem jojczenie?
Przykład: ktoś chce dostawać info o wydarzeniach w Sosnowcu, innego interesuje Radom, Łódź i Czarnobyl ale obaj muszą obserwować tag # swiat i przekopywać się przez góry niepotrzebnych im do niczego informacji. Czemu nie robicie dedykowanych tagów? Również
  • Odpowiedz
@josedra52: kiedyś kupiłem przedmiot w promocji za $9 (normalnie $15), ale po wykorzystaniu punktów i otrzymaniu cashbacku wyszło $4.8, więc chyba jest różnica XD
  • Odpowiedz
Pan chyba na peppera nie zagląda. Jakie tam czasem są kombinacje to głowa mała. tutaj np XD


@josedra52:
Czytałem to i niezła bekę miałem
Chyba ktos na głowę upadł żeby ładować 1.5k w jakieś gownokody
  • Odpowiedz