Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem sen, że dowiedziałem się gdzie mieszka Przemo i pojechałem porozmawiać z jego rodzicami. Mówię jego rodzicom "Czy wiedzą państwo, że wasz syn wrzuca do internetów zdjęcia swojej mordy, siusiaka, kupy i spermy?". Oni coś odpowiedzieli "Idź Pan stąd i nie prowokuj". No to wziąłem laptopa i odpaliłem im filmik na którym było widać jak Przemek wystawia gołą dupę i zaczyna srać na pole. Rodzice widać, że nieźle #!$%@? i zaczynają wołać Przemka. Przemo wyszedł tylko w gaciach i był mocno spocony. Prawdopodobnie był zmęczony po treningu na wiejskiej siłowni. Typ pyta się rodziców "Co jest? Co to za człowiek?". Rodzice powiedzieli mu, że wiedzą co robi w internetach i jak to wytłumaczy. Przemo się #!$%@?ł, wszedł na chwilę do swojego domu i później wybiegł z nożem. Ja się wystraszyłem, zauważyłem jakiś stary wiejski rower i zacząłem na nim #!$%@?ć. Odwracam się do tyłu i widzę, że Przemo też znalazł jakiś rower i #!$%@? zaczyna mnie gonić. Niestety jakiś stary wąsaty Janusz #!$%@?ął mnie swoim polonezem i cały zakrwawiony leżałem na wiejskiej drodze. Przemo zatrzymał się, podszedł do mnie, uśmiechnął się od ucha do ucha, ściągnął gacie i zaczął stawiać mi solidnego brązowego stolca na klatę. Na szczęście się obudziłem i to był koniec snu.

#codziennysynbozy #przegryw ##!$%@?
Pobierz K.....9 - Ostatnio miałem sen, że dowiedziałem się gdzie mieszka Przemo i pojechałem ...
źródło: comment_qdBwq2OSznxO793wIn6u4x5zKm9N3E7W.jpg
  • 3