Wpis z mikrobloga

Moje największe osiągnięcie życiowe. 19:00, jeden z moich ulubionych #milf w głównym wydaniu Faktów na TVN mówi o mojej epickiej akcji z rurką xD #aferasamolotowa to prawie tak jakbyśmy zrobili pierwszy krok do znajomości.

Tak, wiem, macie rurke w dupie i gardzicie bo dla was w życiu osiągnięciem jest spłodzenie gówniaka, praca w korpo i bycie poważnym dorosłym człowiekiem i nie mieści wam się to w głowie, że inni tak nie mają. Moją wykładnią życia jest trolling, absurd, chaos.

Z humorkiem! I wesołych świąt mirki. Zarówno tym poza kontrolą, jak i tym zakutym w formę zniewolonym przez społeczne systemy norm i powinności, dla których rzeczą niepojetą jest dystans do rzeczywistości lvl metaironiczny.

Jestem tutaj ciągle z wami. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Właśnie mi się zawiasy za rurkę skończyły. Jakieś propozycje na nową inbę?
Jestem otwarty na propozycje.

#oswiadczenie #zyczenia #afera
CREAMY_SUPERIOR - Moje największe osiągnięcie życiowe. 19:00, jeden z moich ulubionyc...

źródło: comment_m1hlIOSmOsGvpoz98QqKIlgxCiCrXKbZ.jpg

Pobierz
  • 89
@PiccoloColo chodzi o to, że mnie to bawi że sam się strollowałem. Śmieszy. I że mało kto to rozumie jak kogoś może śmieszyć strollowanie samego siebie ale jak robię bilans zysków i strat tej akcji stosując wykładnię chaosu i absurdyzmu - to wciąż in plus xD


@CREAMY_SUPERIOR: No właśnie ile Ciebie to kosztowało? Chodzi mi o koszty sądowe, grzywny + ewentualne odszkodowania. Rownież z okazji świat życzę Tobie wszystkiego najlepszego :).