Wpis z mikrobloga

Z różowym zostaje na #sylwester w piwnicy, robiliśmy domówki rok i dwa temu i jakoś nam się już nie chce tak spędzać tego dnia. Co mamy robić poza Netflix&chill i zrobieniem jakiegoś zajebistego dania ? Jakieś pomysły ? Bo ja myślałem o tym żeby spróbować czegoś nowego w łóżku ale różowy wybił to z głowy xD #pdk ogolnie to alkohol i narkotyki odpadają xd macie jakieś pomysly na ten dzień też dla siebie ? Co robicie w sylwestra? #pytanie #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 72
@dobrzecisiewydaje: xD popieram xD wesołych świąt koleżanko coś czuję, że byśmy się dogadali w tych sprawach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Big_Fat_And_Ugly: przecież naszej koleżance chodziło słusznie o to, że warto zrobić coś dla różowej czasami więcej lepiej i najlepiej coś zupełnie nowego szczególnie jeśli chce się czegoś extra specjalnego od niej. Jeśli uważasz, że taki anal to się należy facetowi prawnie od kobiety no to ci
@Croudflup: Mam trochę inne podejście.
Uważam, że warto robić więcej i lepiej bez okazji. I tak samo dostawać bez okazji np anal - jak ktoś oczywiście lubi.
Ja osobiście nie jestem miłośnikiem walenia w dupę. Od czasu do czasu spoko. Ale częściej niż raz czy dwa w roku to nie dla mnie.

Po prostu miałem kobiety, które używają piczy jak karty bankomatowej.

Oraz takie, dla których seks to nie pańszczyzna tylko
ja #!$%@?, jak musisz się pytać na portalu ze śmiesznymi obrazkami jak możesz spędzić wspólny wieczór z różową, to naprawdę zajebisty musicie mieć związek.


@meshack: XD spuść z tonu kolego i wesołości w te święta xd