Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik: Serio myslales, ze Celtics beda jakims rywalem dla Cavs? xD
@Hubertosik: Kilka W mieli dobrych, tylko ze wtedy zawsze odrabiali w 4Q i kazda przebitke w koncowce wygrywali - teraz juz tego nie ma wiec wyniki normalniejsze
no i po streaku kreca obrone w okolicach srednij ligowej
  • Odpowiedz
@Weed233 Bez formy Cavs, Celtics mieliby szansę. Znając życie będzie pozamiatane i w tym sezonie powtórka z finałów. Chyba że Gsw odpadną jak kiedyś faworyci Lakers z Mavs w 2011 r. Ale tak też raczej nie będzie. Jak przyprawa i Durant w formie to tytuł znów Gsw. Ciekawe czy LBJ opuści po tym sezonie Cavs.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: nawet bez formy Cavs by ich luzno dojechali. Zeby miec jakie szanse, musialby Lebron sie polamac. A przed tym, musieliby zrobic zapewne finaly konfy, co przy tak grajacym Toronto i innych Bucks/Wizards wydaje sie malo realne
  • Odpowiedz
@Weed233: też nigdy nie stawiałem Bostonu na tej samej półce co Cavs - IMHO Kyrie to najlepszy gracz w lidze jeżeli chodzi o same końcówki meczów. Może statystycznie to bez sensu, ale mam w jakiś dziwny sposób wbite do głowy, że gdybym miał dać piłkę all-starowi do rozegrania ostatniej akcji, to moja pierwsza myśl to Kyrie, nie LeBron, nie Curry, nie Durant, nie Kawhi. Tylko, żeby mógł rozstrzygnąć zaciętą końcówkę
  • Odpowiedz
@michal015: Racja, tylko ze koszykowka to nie tylko bycie clutch czy nie a koszykarsko sa poziom nizej
nie dosc, ze cavs maja najlepszego gracza na swiecie to jescze drugi najlepszy cavs jest porownywalny, z najlepszym celtics. Do tego słabo sie matchupują i na dodatek Cavs mają na ławce kilku bylych all starow i fajnych graczy a Celtics Larkinów.. wiec nie widze absolutnie zadnych szans w potencjalnym starciu, bo niby czym
  • Odpowiedz
@Weed233: no tak, dlatego Celtics są świetną historią tego sezonu i ostatnich lat (zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzję GH), jeżeli doszliby do finału to nie będzie to zadziwiające, bo jeżeli Cavs zaliczą jakąś wpadkę, to spokojnie SĄ w stanie ograć Wizards albo Raptors, ale ten sezon to jeszcze nie czas na pompowanie balonika. W każdym razie jeżeli wróci GH, młodzi się rozwiną niż się spodziewamy, albo uda im się w
  • Odpowiedz
@michal015 Dla mnie jeśli chodzi o sile w playoffs to oni są dla mnie poza top4, ale fakt patrząc na to jak gra Tatum i że Brown zaliczył mega progres to mogą być mocni za jakis czas
  • Odpowiedz
@HalfManHalfAmazing: Nie no, podczs streaku az tak ultra latwego terminarza nie mieli - nie był mocny ale tez nie przesadzająco słaby
Tylko roznica jest taka, ze podczas tego streaku kazdy #!$%@? w obroni jak wsciekly, przeciskał się przed każdą zasłon a teraz już tego za bardzo nie ma (co jest zrozumiałe, bo nie mozna przeciez cały sezon tak bronic) i mimo ze atak hula lepiej to tych zwyciestw mniej

e:
  • Odpowiedz
@Weed233: Na początku Celtics byli czołową drużyną w zbiórkach w obronie. Teraz są gdzieś w okolicach 25 miejsca. Wczoraj z Wizards nie mieli zbiórki w obronie ostatnie kilka minut meczu i IMO głównie przez to stracili końcówkę. Dodatkowo ostatnio kontuzje miało pół ławki, w tym kilku jej kluczowych graczy. Ale i tak nie jest źle. Po meczu z Cavs spodziewałem się czegoś w rodzaju 20-17, a nie 27-10, a kalendarz
  • Odpowiedz
odpowiedz


@HalfManHalfAmazing: Z drugiej strony zadnej koncowki być nie powinno, bo jedyny powód dlaczego nie było blowoutu to upośledzenie ławki Wizards. Starterzy Wiz zdecydowanie z nimi pocisneli a ławka Wiz była chyba - 15 jakos mimo ze zagrali kilka minut
  • Odpowiedz
@HalfManHalfAmazing: John Wall makes free throw 2 of 2 90 - 92
6:18 Kyrie Irving makes 28-foot three pointer 90 - 95
5:49 John Wall makes 21-foot step back jumpshot 92 - 95
5:24 Al Horford misses 18-foot pullup jump shot 92 - 95

????
  • Odpowiedz
@Weed233: można postawić WIzards, Raptors i Cavs przed Celtics, ale nie mam pojęcia którą jeszcze drużynę stawiasz w PO przed Celtics - Pacers, Bucks, Pistons czy Knicks? Czy którąś z drużyn, które póki co nie łapią się do PO - 76ers, Heat?
Wiem, że jest wolność słowa i opinii, ale nie widzę żadnych racjonalnych przesłanek, żeby postawić którąś z 6 wymienionych drużyn jako potencjalnie lepszą w playoffach niż ubiegłoroczni finaliści
  • Odpowiedz