Wpis z mikrobloga

@Verybad dyskutujemy w temacie czy robimy offtop? Wybacz ale moje wpisy na mirko nie mają żadnego znaczenia w tym temacie, mam przejrzeć twój i też wydać wyrok? Tak byś chciał być tak oceniany? Chyba jesteś jego waflem, bo widze tracisz obiektywizm.xd
@heterodewiant44 to są typowe nowobogackie typy, bez wykształcenia ani dobrej pracy którym udało się na bitcoinie zarobić parę groszy i myślą że są kimś a słoma z butów wystaje, podobnie jak takie janusze co wygraja cudem w totolotka i przed sąsiadem passatem przejeżdżają a w życiu by do takich pieniędzy nie doszli gdyby nie szczescie bo są za głupi, w ten sposób to działa
Choć tutaj ma rację, bo nie warto nikogo
@heterodewiant44: lol nie potrafisz uszanowac zdania innej osoby i probojesz namawiac innych zeby uwazali to samo co ty. szukasz koleczka wzajemnej adoracji zeby #!$%@? innemu mirkowi. suabo.

kolega jest merytoryczny w swoich wypowiedziach a ty? masz jakies argumenty ktore w ogole nie sa w stylu "nie nikt na tym nie zarobil iksde"?
@MelomanBTC miarą człowieka, zwłaszcza tego bardziej zamożnego jest szacunek do drugiego człowieka. Może i zarobiłes pare euro gąbek, ale brak ci po prostu klasy. Ja cie nazwałem januszem a ty do mnie najcięższe działa xD wiec to chyba ja trafiłem w czuły punkt xD wpis tylko po to żebyś sie musiał wstydzić. I naszą dyskusję w twoim temacie uważam za wygraną, bowiem to ty usunełeś moje komentarze i dodałeś na czarnolistą, zachowując
@Cooldawg ja już swoje zarobiłem na internecie, ponad 50k, własny blog, dostęp premium. Tym sie różnimy że ja sie nie chwale tym na lewo i prawo, i szanuje ludzi, a nie zachowuje sie jak burak, który dostał dotacje z uni i bierze x6 w leasing xD

Siurak ci do tego, kiedy siedze na internecie, jak pracuje, co robie i pisze. Jestem szczesliwym i spełnionym człowiekiem.