Wpis z mikrobloga

Plusujcie Tosię. Tosia została adoptowana przeze mnie i moją dziewczynę 24.12, czekaliśmy na nią od 5:00 i wiem jedno-było warto. Nie ulegajcie modzie i nie kupujcie psów rasowych po 3-5k bo uwierzcie że dużo jest młodych piesków w schroniskach które warte są miłości... #pies #wroclaw #smiesznypiesek
Pobierz dyslexia - Plusujcie Tosię. Tosia została adoptowana przeze mnie i moją dziewczynę 24...
źródło: comment_ErUVd7oMPSOO3R6iz9iJh31NQQ0ptyvd.jpg
  • 106
@MichalQ20
@KropkaMigotka
@dzakubmwo chodzi tylko i wyłącznie po to, by pomóc zwierzakowi który jest w potrzebie i cierpi, tym bardziej w Polsce gdzie bezdomność zwierząt jest ogromnym problemem a schroniska pękają w szwach. Każdy robi jak uważa, wiadomo, przymusu nie ma, ale taki psiak ze schroniska będzie wam każdego dnia przypominal, że być może ocaliliście mu życie.
@anenya: Tak zgadzam się z Tobą w 100%, ale chodziło mi bardziej o pokazanie pewnej sytuacji bo bardzo często spotykałem się z opiniami "Po co zapłaciłeś za tego psa 2,5k nie lepiej było ze schroniska zabrać". Chodzi mi głównie o to jak było wyżej napisane, biorąc psa od małego z rodowodem masz pewność (np w moim przypadku mam goldena) że nikt z całe linii nie miał dysplazji i chorób uszu. Ale
@Richard_Bachman: 34kg futra które całymi dniami może się bawić a w przerwach wyjść na dwór spać i jeść:P. Jak będziesz brała to pamiętaj że goldeny jedzą bez opamiętania i trzeba uważać bo można je dość łatwo przekarmić.
@dzakubmwo oczywiście, nigdy nie będziesz znać historii ani rodowodu psa ze schroniska. Ale to, że warczy podczas dotykania oraz inne niedobre nawyki można spokojnie przepracować, wystarczą tylko dobre chęci i cierpliwość. Chciałabym mieć kiedyś psa, strasznie podobają mi się owczarki szwajcarskie i samojedy, ale wiem na 10000% że gdy w końcu będę mieć na psa warunki to będzie to właśnie jakaś najgorsza bida ze schroniska.