Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kubas_782: Niestety, przeszczepione włosy są bardzo rzadkie i wyglądają jakby były przerzedzone (wiele osób również rozpozna że było grzebane) Sam trochę się ty interesowałem jak zauważyłem że linia wosów się u mnie cofa :)
Z tyłu też widać że są rzadsze (przy metodzie FUT) albo widać bliznę (przy stripie).
Ogólnie szału nie ma z przeszepionymi włosami i jeszcze dużo brakuje żeby jakoś to wyglądało.
No ale powodzenia.
@StaryZielony: Na razie efektu nie można oceniać w ogóle, bo to jeszcze nie docelowy odrost, poza tym sporo już mi wypadło, ale to normalne. Poza tym to 12 dni po dopiero - gojenie dopiero się zaczyna.
Nigdy nie osiągnie się naturalnej gęstości :)
Ja ze średniego efektu będę zadowolony, bo to będzie dużo więcej niż to co miałem do tej pory ;)
@kubas_782: Obserwuję i kibicuję! Ja do swojej łysiny i reszty włosów na 3mm już się przyzwyczaiłem (od 24-25 roku życia, aktualnie 28) ale przyznam że widząc takie możliwości cholera kusi powrót do eleganckich włosów i 'kompletnego' wyglądu :) Jedyna uwaga to linia włosów na czole - czy nie za równa? Ciekaw jestem jak to wyjdzie w praktyce! Póki co super! :)
@kubas_782: też miałem problem z łysieniem, ale w początkowej fazie zacząłem akcję ratunkową. na pierwszy ogień poszedł minoxidil w stężeniu 5% po 10 psyknięć z atomizera rano i wieczorem, do tego dwa razy w tygodniu stosuje odżywkę przeciw wypadaniu włosów Biotebal, tylko zostawiam ją na włosach przez kilka godzin (miała powstrzymać wypadanie włosów w pierwszych tygodniach od zastosowaniu minoxidilu) i do tego też dwa razy w tygodniu na noc stosuje odżywkę