Wpis z mikrobloga

@fegwegw: ile masz lat, ze tak mowisz? 60?
Wielu osobom(w tym mnie tez) wmawiamo, ze sie im zmieni z wiekiem. Wcale nie tak malo deklaracji z wieku nastu lat nt posiadania dzieci juz z ludzmi zostaje
A nawet jak sie zmieni no to co, niech sobie ci pietnastolatkowie zyja w przekonaniu, ze juz im to nie zmieni.
  • Odpowiedz
@malvinho
@fegwegw
@Tasde jest tyle ludzi na świecie i stworzyliśmy sobie tak wygodny świat, że na szczęście nie wszyscy muszą się rozmnażać żeby przetrwała rasa ludzka. Jesteśmy inteligentni i mamy prawo do fajnego życia doczesnego bez myślenia o dalekiej dalekiej przyszłości, która przetrwa tak czy inaczej, bo ludzi jest coraz więcej. Wszyscy co namawiają na dzieci innych, chcą by każdy był nieszczęśliwy/szczęśliwy przez 18 lat jak oni dzieciaci. Ja
  • Odpowiedz
Ja mam dziecko i jestem z tego powodu szczęśliwy, ale mam w dupie jakieś przedłużanie gatunku i pomoc białej Europie i społeczeństwu xD Ludzie raczej nie po to się decydują na dzieci więc nie wiem po co takie argumenty tutaj.
  • Odpowiedz
Jako czołowy przedstawiciel nihilizmu, antynatalizmu, pesymizmu itp. powtarzam po raz kolejny:

CZŁOWIEK POWINIEN WYGINĄĆ JAKO GATUNEK

Osobiście dokonam wszelkich starań, aby rzeczywiście tak się stało.
  • Odpowiedz