Wpis z mikrobloga

5 minut? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak juz trafi ci sie taki rodzinny zlom do sprawdzenia, ale taki na prawde sowicie dopieszczony januszowa i karynowa reka, to oknem #!$%@?


@sierzchula: Kiedys rodzina znajomych mnie zawolala do czegos takiego. Format 6h, dostałem mrożonę pizzę w zamian na obiad
  • Odpowiedz
@ZaQ_1 Oczywiście, ale SSD z XP może przyprawić problemy, w moim przypadku, nie pamiętam teraz co, ale ostatecznie musiałem zmienić procka i dodać Ramu i instalować Windows 7.
  • Odpowiedz
  • 1
@podobno_mialem_multikonta też mnie kiedyś irytował ten wieczny support sprzętów moich rodziców. Od kiedy jednak sama zostałam matką, nawet słówkiem nie pisnę i z pokorą wszystko robię. Bo teraz już wiem jak bardzo jestem im wdzięczna za wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@podobno_mialem_multikonta ja w tym roku rzeczywiście rozwiązałem wszystko w 10 minut, ale rok temu dostałem do zrobienia 4 komputery na raz - od całej rodziny xD
Dwa formaty ze zgranie danych. Dwa do odratowania. Cały dzień siedziałem. Ale chociaż święty spokój miałem.
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: #!$%@?łem się ostatnio w taki syf. #!$%@? komputer toolbarami i innym #!$%@?. Skanowanie, czyszczenie, logi, analiza znów czyszczenie itd ponad 12h roboty a na końcu i tak wyszło, że dysk #!$%@? wart i należy go jak najszybciej wymienić bo już kończy swój żywot...
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: ja jak takie coś widzę to pytam czy na tym kompie grają, czy tylko do internetów. Jak druga opcja, to instaluję jakiegoś lekkiego Linuksa typu Mint XFCE i spokój. Wiele nowych rzeczy już nie wspiera windowsa XP, a janusze mają ultra talent do zasyfiania toolbarami i innymi "przyspieszaczami". Na Linuksie tego nie zrobią
  • Odpowiedz