Wpis z mikrobloga

List do @zomowiec

( Do odczytania i weryfikacji 25.12.2020 roku) (zawołam plusujących )

Siema @zomowiec

Patrz 2020 rok, a ty nadal siedzisz w #uk . Jednak z tym całym #brexitem było jak przewidywałeś - nikogo nikt nie ruszył. Jak już tu jesteś t wrzuć parę fotek z tych wakacji w Zakopanem, gdzie chciałeś jechać jakoś w 2018 ..znaczy 2019 bo zaraz będziesz Ojciec chrzestny, potem wesele i słabo w into money :D .
Na weselu spiłeś się jak świnia i powiedziałeś co myślisz szwagrowi co? To ja cię #!$%@? nie znam :D

Jak tam trzeci rok w #sheffield?
#peakdistrict obcykane od góry do dołu? Ulubione miejsce to już nie ten cały robin hood cave i okolice ?

Jak w robocie? znalazłeś już stałe źródło zatrudnienia czy znów #!$%@?łeś koparkę na brzuch i nikt cię nie chcę? Wystraszyłeś się jak strzelił ci pod łyżką ten pierwszy w życiu kabel elektryczny :) Się #!$%@? ciesz że koparki uziemione, ale co w portkach brązowo to twoje haha

Kupiłeś już dom czy nadal siedzisz i płacisz komuś cudzy kredyt ?

Jak tam Franek? ma już prawie 6 lat. Katolicka szkoła, jeszcze nie podziemna ale w takim #londyn już coraz ciężej, także propsy co do zmiany miejsca zamieszkania kumplu. Tamten kolejny wybuch w maju 2019 był stanowczo zbyt blisko waszej (naszej w sumie) dzielnicy w stolicy.

p.s. pogodziłeś się z siostrą mam nadzieję bo zbierasz się do dzisiaj, znaczy do wtedy kiedy to pisze .

Wesołych Świąt.

p.s.2 prawie zapomniałem Jak stan konta :D .. bo na dzień dzisiejszy masz 109.000 minus dwie ostatnie cyfry z hasła do wykopu x1000 #pdk

#wechikulczasu #zomo360 #uk #2020
Pobierz
źródło: comment_HUPQnrTrKBxul6Rkm9pdzmfr3UWYy350.jpg
  • 5