Wpis z mikrobloga

@Perlo: to rozumiem że autora pasty granatem oderwano od internetu że nie widział, nie widzi co się dzieje z jego dziełem i nie oddał sprawy do sądu?

A co się będziemy szczypać - ja proponuję stwierdzić że malcolmXD go zabił xD
@Tosca303: umówmy się, środowisko anonów to nie jest jakaś fabryka wygrywów. Hipoteza, że prawdziwy autor pasty zaćpał się, powiesił, albo po prostu boi się zadzwonić do prawnika jest prawdopodobna. Zresztą jak jest biedny, jak wszyscy upadli humaniści, to skąd by wziął wgl dolany na batalie sądowe
@Tosca303:
Ogolnie nie chce oskarzac, tylko dyskutowac o argumentach.
Imo znajomosc nitki z pasta tego nie wyklucza. Paste moglby wziac bezposrednio z tamtej nitki, ze screena tamtej nitki, albo po prostu po jakims czasie ktos mu te nitke moglby podeslac. Ciekawilo mnie, jakie to byly fizyczne dowody. Plik z historia edycji? Mozna to zedytowano a w sumie jakie inne dowody moglby miec

jej drugiej wersji

Chodzi l te druga wersje pasty?
@Naturmensch: nie, w sumie nie śledzę tego i na czany nie wchodze. Zresztą przecież ktoś by musiał właśnie śledzić czana i za takimi nitkami węszyć. Pamiętam tylko że jak było małe q&a z Malcolmem to się go pytano o jakąś drugą wersję pasty tej czy innej, skoro się deklaruje jako autor to powinien znać. No i przypomniał ten temat - była jakaś kwestia z butami. Potem już go chyba nie dopytywali.