Wpis z mikrobloga

Plusujcie Matiego Borka! Nie dość, że gość jest wybitnym komentatorem piłkarskim, to jeszcze zajebistym promotorem bokserskim który zorganizował walkę Strachu vs. Szpilka w kilkanaście #!$%@? sekund XDDDD A NAJLEPSZE JEST TO ŻE JUTRO WIGILIA A GOŚĆ MUSI RANO WSTAĆ I PRZEŻYĆ KATUSZE SIEDZĄC PRZEZ 2 #!$%@? GODZINY PROWADZĄC CAFE FUTBOL SŁUCHAJĄC #!$%@? HAJTO I KOŁTONIA XDDDD SZACUNEK MATI!!!
#ksw #cafefutbol #pilkanozna
pawelososo - Plusujcie Matiego Borka! Nie dość, że gość jest wybitnym komentatorem pi...

źródło: comment_lv0pud0PZ6lfhexYjFg8u0uppkzdCdOF.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@pawelososo: jedno mnie zastanawia, KSW jest w Katowicach a studio Cafe chyba w Warszawie, a wręcz na pewno, on jeszcze musi dojechać do Warszawy teraz, a o 11 program, jeśli na żywo to nagrywają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ostatni_Sarmata: Przecież on teraz komentuje parę meczów na rok, bo w Polsacie z piłki nie mają nic sensownego poza reprezentacją, i to bez jakiegoś szału. Na co dzień szwenda się po nudnych programach.
15 lat temu ze swoim przygotowaniem, sypaniem faktami i świeżym głosem był jakimś ożywieniem, kiedy trzeba było wybierać między nim a Zydorowiczem czy Jasiną. Teraz jest moim zdaniem przeciętny i jego styl wypada trochę groteskowo w zderzeniu
  • Odpowiedz
@logixdev: Świąteczne odcinki Cafe i Noworoczne były nagrywane w studio i puszczane bez "na żywo". Dzisiaj też w planach Borek jako prowadzący, czyli prawdopodobnie nagrali wcześniej. Tak btw. to obserwując instagram Hajty to on u syna w Anglii na święta. Poza tym Mateusz by się zajechał jakby tak zaraz po KSW na 11 do Cafe Futbol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czlapka: Być może, tysiące ludzi żyje piłką cały rok, ale nie chciałbym ich słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie jedyne, co mu zostało, to głos. Coś mi w nim nie gra, może ten image ulizanego pana w garniturze i nadęta atmosfera w tych programach, jakby tematem dyskusji były topologia algebraiczna albo głód w Afryce, podczas gdy rozmawiają o występie ligowym Grosickiego i o problemach w
  • Odpowiedz
@pawelososo: Z Borka powoli się robi drugi Kuba Wojewódzki - pan w średnim wieku który udaje że ciągle ma 20 lat. To prawda, że kiedy zaczynał to się wyróżniał wiedzą na tle betonu z TVP, chociaż mnie zawsze śmieszyło jak za KAŻDYM razem musiał powiedzieć Claudio EL PIOJO Lopez albo Hernan EL POLACO Crespo xD
  • Odpowiedz
Z Borka powoli się robi drugi Kuba Wojewódzki - pan w średnim wieku który udaje że ciągle ma 20 lat.


@wieslaw57: Dobrze ujęte.
A jeśli chodzi o sypanie faktami, to chyba wyczerpała się formuła. Pamiętam, jak czytałem w gazecie 15 lat temu ranking komentatorów. Wtedy to było "wow, jak ten człowiek się przygotowuje", zachwyty, że potrafił przytoczyć pensje całej reprezentacji Niemiec w czasie meczu. Teraz wszystkie te Eleveny i reszta
  • Odpowiedz