Wpis z mikrobloga

Mircy, polećcie mi jakiś #serial lub #seriale

Widziałem i mogę polecić:
The Wire, Breaking Bad, Stranger Things, True Detective, Fargo, Sopranos, six feet under, Edge of darkness, Band of brothers, Generation kill, Game of thrones, Sleeper cell, the Shield, Death note, X-files, The Expanse, Legion, Służby specjalne

Poza tym widziałem:
Rome, Black mirror, House of cards, Lost (xD), Twin peaks, Gomorrah, Mad Men, Wonder years, Better Call Saul, Mindhunter.

Takie sobie:
House MD, Prison break.

Z komediowych polecam: Friends, Rick and Morty, The office


Poza tym widziałem:
Scrubs, Weeds, Futurama, Married with children, Arrested development, Entourage, Futurama, Community, It's always sunny in Philadelphia, That 70s show,


Nie podobały mi się / poddałem się po jednym lub kilku odcinkach: How I met your mother, Suits, Supernatural, Dexter, Homeland, 24, Sons of anarchy, Boardwalk empire, Oz, Mr Robot, Heroes, ten serial o piratach, Utopia, Ozark (to gówno ze scenariuszem z generatora), Deadwood, Westworld.

Czy może ktoś polecić coś z dobrym scenariuszem? Ewentualnie jakiś serial komediowy - warto oglądać?

Myślałem o American Gods, albo tym Dark.
  • 17
@fledgeling: O panie, skąd Ty wziąłeś czas na obejrzenie tego wszystkiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądasz seriale "w tle"/robiąc równolegle coś innego?

Zdecydowanie powinieneś zobaczyć Narcos.

Poza tym możesz sprawdzić:
- polskie seriale - Pakt, Belfer, Wataha;
- z komediowych - The Big Bang Theory;
- Sherlock (ale to pozycja mało serialowa - odcinek 1,5 h i w każdym inna historia);
- Walking Dead (pierwsze sezony, bo
@Niedowiarek: American Gods - czytałem pierwszą książkę i była ok, nawet już nie pamiętam dlaczego nie zamówiłem drugiej książki (bodajże z bogiem pająkiem). Kinematografia serialu była mocno irytująca, a scenariusz się ślimaczył - jako, że wydaje mi się, że mniej więcej wiem czego się spodziewać (przy założeniu, że serial będzie wyglądał jak książka) na razie dałem sobie spokój. Chociaż może spróbuję.
Lubię twórczość Gaimana - wybrane komiksy o Sandmanie, Śmierci i