Wpis z mikrobloga

Nie no, ogólnie spoko, ale czy istnieje na ten moment metoda kupna btc taka, ktora pozwoli mi miec bitcoiny od razu? Chciałem sobie dokupić po ostatnich spadkach, ale widze ze zanim przyjdzie mi cokolwiek to juz chyba nie zdaze. #bitcoin #kryptowaluty


@HesoyamPLS: Za jednym razem starczy Ci na pół chleba, za jednym na cały, kocham tą magię
@HesoyamPLS: zależy od kantoru, niektóre pokazują ci przybliżoną sumę BTC którą utrzymasz (+/- kilka %), niektóre wymagają zatwierdzenia przez limitu kursu po jakim chcesz zakupić maksymalnie, lub przy jakim kursie transakcja ma być anulowana, bo sama transakcja nie jest natychmiastowa i jest realizowana przez obsługę ręcznie. Nie pamiętam jak jest na którym, ale np. na 4coins.pl widzisz od razu sumę BTC jaką otrzymasz.

Najlepszym i najbardziej korzystnym wyjściem jest giełda. BTC
@dave8 kupowałem ostatnio na inpay i ilość btc która dostanę zmieniała się wraz ze średnim kursem, dostałem tyle ile wynosił kurs w momencie zaksięgowania wplaty
@HesoyamPLS: na 4coins.pl chyba się nie zmieni, sprawdź. Dawno nie kupowałem, ale kiedyś było tak, że pokazywała się dokładna suma BTC jaką otrzymasz, potem robisz płatność ekspresową przez Dotpay i po 10 minutach BTC masz na swoim portfelu