Wpis z mikrobloga

W jaki sposób teraz najlepiej rozwiązać zakup, rejestrację i OC samochodu jeśli nie mam zniżek i mam 23 lata, tato ma maksymalne zniżki, a samochód ma oc do 07.2018 roku? Słyszałem, że rejestracja na współwłasność już mniej daje niż kiedyś (nie liczą się zniżki osoby która ma ich więcej).
Teoretycznie możemy zarejestrować na tatę, a mnie podpiąć pod OC na ciągnik żeby leciały składki ale wolałbym mieć go zarejestrowanego jednak na siebie. Silnik 1.9 TEDEI!
#samochody #pierwsze4kola #oc #ubezpieczenia #ubezpieczenie
  • 9
@Musiek_: ja mam 21, kupiłem ostatnio auto i jestem właścicielem a mama ze zniżkami 50% współwłaścicielem. OC Wyszlo prawie 1300 xD z jej zniżkami, PZU. Teraz jest ergo hestia do kwietnia ale jak zrekalkulują składkę to się stamtąd biere
@Musiek_: w sumie nie wiem czy dużo bo liczyła to agentka i od razu wliczyła te zniżki mamy. A ergo hestia ponoć nie jest opłacalna na "naszym terenie" jak to ujęła ta babka xD
@Musiek_: ja przy Alfie Brerze wartej ok 30 000 za OC+AC w Warcie usłyszałem 7500 PLN, zaś po dopisaniu mamy (50%) udziałów auta, za wszystko zapłaciłem 2200. Współwłasność to jedyne rozsądne wyjście w Twojej sytuacji :)