Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

w zasadzie to lata 90, żadna nowość


@support: W zasadzie telefon może mieć kabel i tarcze numerową a urządzenia radiowe działać na lampach elektronowych. Historia postępu nie składa się z nagłych genialnych wynalazków znikąd. Wszyscy stoimy na ramionach martwych kolosów przez co zawsze można wskazać poprzednie ogniwo ewolucji jakiejś koncepcji. #bojowkavr
Pobierz AdireQ - > w zasadzie to lata 90, żadna nowość

@support: W zasadzie telefon może m...
źródło: comment_Wkco8QH1ur42dLJzBjTtym93h8hl7zCY.jpg
@AdireQ: w latach 90 testowałem VR wraz z zestawem czujników, chodziłem po plaży, a po uszczypnięciu dziewczyny w tyłek czuć było mrowienie od jej uderzenia w moją wirtualną twarz ;-) obecne VR to tylko próba naśladowania starych upadłych projektów którymi ostatecznie nikt się na poważnie nie zainteresował
obecne VR to tylko próba naśladowania starych upadłych projektów którymi ostatecznie nikt się na poważnie nie zainteresował


@support: Naśladownictwo to normalny proces rozwoju koncepcji. Nikt nie wymyśla nic od tak. Ta technologia była wtedy zbyt droga jak na oferowane możliwości. Ale to nijak nie determinuje jej ostatecznej porażki.

w latach 90 testowałem VR wraz z zestawem czujników, chodziłem po plaży, a po uszczypnięciu dziewczyny w tyłek czuć było mrowienie od jej
Pobierz AdireQ - > obecne VR to tylko próba naśladowania starych upadłych projektów którymi o...
źródło: comment_7ush5Vo3h7INaF43uRTnYyhqB88Pm3U6.jpg