Wpis z mikrobloga

Gersdorf jaka jest każdy widzi, tutaj jest list otwarty.

Tak postępuje tylko okupant. Nikomu nie wolno niszczyć konstytucyjnych organów państwa.

https://www.wykop.pl/link/4076199/gersdorf-tak-postepuje-tylko-okupant-nikomu-nie-wolno-niszczyc/

Proszę Obywatelki i Obywateli, aby czytali polską Konstytucję i wyciągali z niej wnioski. Niech we własnym interesie przemyślą drogę, którą podąża rządząca większość. Trzeba bowiem stale pamiętać, że nikt, kto wygrywa demokratyczne wybory, nie rządzi tylko w imieniu swoich wyborców, ale w imieniu wszystkich obywateli.

Pobierz k1fl0w - Gersdorf jaka jest każdy widzi, tutaj jest list otwarty.

Tak postępuje ty...
źródło: comment_dJHO5tP8vS23aH19nt3qb1ts1RdO6cJh.jpg
  • 20
Wołam zainteresowanych (264) z list Nie ma żadnej neuropy., Trybunalska, Antykomunistyczna!
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever @chanelzeg @Ofacet @FireDash @Xianist @rebel101 @GordonLameman @baletny @BarekMelka @dlugi_ @syn_admina @PabloFBK @SM89 @GilbertEatingGrape @Ultimator @Sim0n97 @
@k1fl0w: Ten kwik jest jak miód dla moich uszu.

Nie kto inny jest suwerenem, tylko konstytucja.


https://dorzeczy.pl/kraj/35928/Gersdorf-Nie-kto-inny-jest-suwerenem-tylko-konstytucja.html

Jestem zmuszona zabrać głos w chwili przełomowej dla naszej Ojczyzny. Przypominam, że w myśl art. 1 Konstytucji „Rzeczpospolita Polska jest dobrem wszystkich obywateli”.


W czas sobie przypomniała. Trzeba było na sercu mieć dobro obywateli cały czas, a nie troszczyć się o kółeczko wzajemnej adoracji nadzwyczajnej kasty.
W myśl Konstytucji, którą tak chętnie Gersdorf się
Pobierz PozytywistycznaMetamorfoza - @k1fl0w: Ten kwik jest jak miód dla moich uszu.

 Nie k...
źródło: comment_EQlqLqF0hEMqJYKeOpulEbVXyYeGz0n1.jpg
Trzeba było na sercu mieć dobro obywateli cały czas,


@PozytywistycznaMetamorfoza: Podasz przykłady kiedy SN miał mocno w dupie sprawy obywateli gdy prezesem była Pani Gersdorf? Czy tak po prostu gównem obrzucasz?

to oznacza, że nie posiada żadnych kompetencji.

XD

Wreszcie nadchodzi czas choć częściowych rozliczeń.

XDDD

Rozgonić te kliki i mafie na cztery wiatry.

Masz na myśli pisowskich bolszewików?

dorzeczy.pl

XDDDDD
@FabianBlendzior: Chciałem Ci podać przykłady, ale tymi bezmyślnymi 'XD' skutecznie mnie zniechęciłeś -
z bezmózgami nie ma żadnego sensu dyskutować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do źródła 'dorzeczy', gdybyś wszedł w zawarty link to byś zauważył, że zamieszczony tam został film z przemówienia Gersdorf, w którym wypowiada pamiętne słowa o jej sposobie pojmowania suwerena. Natomiast widząc Twój poprzedni wpis w najmniejszym stopniu nie jestem zdziwiony, że takie