Wpis z mikrobloga

To konto nie jest oficjalnym supportem sklepu Gearbest.com

Miraski wołacie nas codziennie do kilkudziesięciu wpisów, które dotyczą waszych paczek, problemów technicznych ze sprzętem, innych pytań technicznych, próśb o interwencję w tej czy tamtej sprawie itp.

Nie zajmujemy się takimi sprawami, nie odpowiadamy również za wasze paczki, opóźnienia wynikłe w skutek długiej dostawy poczty, długiego czasu oczekiwania na zwrot itp. Staraliśmy się zawsze pomagać, jeżeli wystąpił jakiś problem i interweniować w waszej sprawie, jednak ostatnimi czasy jest tego stanowczo za dużo. Piszecie do nas nawet jeżeli nie kontaktowaliście się nawet jeszcze z supportem, gdzie sprawa mogłaby być od ręki rozwiązana. Piszecie do nas wiadomości typu, a co będzie jeśli za miesiąc paczka nie dojdzie, chociaż nawet nie złożyliście jeszcze zamówienia!

To konto ma charakter marketingowy, informujemy o promocjach jakie oferuje sklep, innych ważnych wiadomościach, organizujemy rozdajo itp. Nie wiemy czemu wasze zamówienie nie jest jeszcze wysłane, kiedy otrzymacie zwrot oraz czy paczka przyjdzie przed świętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Takie sprawy załatwiajcie bezpośrednio z OFICJALNYM SUPPORTEM SKLEPU!
2. Jeżeli macie jakieś pytania to wiele odpowiedzi szybko znajdziecie w naszym FAQ
3. Planujemy też uruchomienie specjalnego polskiego supportu, aby wszelkie sprawy i problemy załatwiało wam się jeszcze łatwiej.

Już w przyszłym roku będziemy mieli dla was wiele niespodzianek, ale o tym dowiecie się wkrótce.
Tymczasem pozdrawiamy wszystkich Mireczków i życzymy Wesołych Świąt.


#gearbest
GearBest_Polska - To konto nie jest oficjalnym supportem sklepu Gearbest.com

Miras...

źródło: comment_pA89N2s7Y2zO1QbbZM1UTCuOmA2ELVVW.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska:
Zabawne, jak rozkręcaliście (rozkręcałeś?) biznes to udawałeś oficjalny profil.
Dopisek w profilu "Gearbest Oficjalny", czy sformułowania typu "na naszej stronie gearbest.com".
Biznes się rozkręcił fałszywą reklamą i teraz nagle "oficjalność" zaczęła uwierać?
  • Odpowiedz
To konto nie jest oficjalnym supportem sklepu Gearbest.com

Miraski wołacie nas codziennie do kilkudziesięciu wpisów, które dotyczą waszych paczek, problemów technicznych ze sprzętem, innych pytań technicznych, próśb o interwencję w tej czy tamtej sprawie itp.


@GearBest_Polska: To może wystarczyło nie zakładać konta "GearBest_Polska"? Janusz się dorobił bo wszyscy myśleli że wszystkie linki to oficjalne od GB a jak już zaczynają ludzie marudzić to niech #!$%@?ą :D

i co to niby znaczy
  • Odpowiedz
@Polinik: Wiesz, że oficjalne konto marketingowe to nie to samo co oficjalne konto supportowe? xD Przecież masz to wyjaśnione w jego wpisie xD

Nie ta redakcja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@DiscoKhan:
A umiesz waćpan czytać ze zrozumieniem?
Nie pisałem o tym, jak jest teraz, tylko jak było jeszcze parę miesięcy temu. Kiedyś, w przeszłości. Nie teraz.
Więc mnie obecny wpis mało obchodzi -- piszę o tym, jak się kiedyś (nie teraz, wcześniej) kreował./

Może powtórzę, skoro masz problem z wyłuskaniem
  • Odpowiedz
@Polinik: To nie jest pracownikiem sklepu? Z wpisu wynika, że jest.

Tak umiem czytać ze zrozumieniem i ale sam nie miałem śmiałości, żeby koledze bezczelnie takim tekstem rzucać.

Skoro jest marketingowcem Gearbest to raczej jest ich pracownikiem...
  • Odpowiedz
To nie jest pracownikiem sklepu? Z wpisu wynika, że jest.

Skoro jest marketingowcem Gearbest to raczej jest ich pracownikiem..


@DiscoKhan:
Lol, dobra, trzeci raz nie będę się powtarzał.
W skrócie -- nie, nie jest.
"Konto marketingowe" to ładny eufemizm, ale nie różni się niczym od innych ludzi, którzy tu wrzucają wyłuskane promocje i kupony.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan:
Wiadomo -- to @Wykop mu edytował posty dopisując "nasz sklep" czy zmieniając opis konta na "Gearbest oficjalny".

Zresztą -- gdzie ja mam jakiekolwiek pretensje? Ja tylko zauważam fakt, że traktowanie tego konta jako oficjalnego sklepu ma konkretne podstawy i nie ma co się dziwić, że ludzie tak go traktują.

Jego działalność niczym nie różni się od Cebuli czy Rybaka, ale jakoś ludzie co do nich nie
  • Odpowiedz