Wpis z mikrobloga

@caos: @FLAC: pytam bo sa po 350zl w mojej okolicy i w sumie po co przeplacac na nowszy model, jak tu z tego co widze fotki robi nadal zajebiste, tylko wlasnie nei wiem czy ostro mulic nei bedzie jak andorid
  • Odpowiedz
@gapcioq: znajomy ma 5, fotki średnie, ekran na współczesne standardy słaby. Podobne obrazy natrzaska Ci Xiaomi ( #xiaomilepsze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ), a będzie działał na pewno szybciej niż ten iphone.

Jak chcesz w miarę dobrego to musisz celować co najmniej w 6S (choć ten niedługo będzie spowolniony
  • Odpowiedz
Po prostu trzeba mieć świadomość tego, że ten iphone jedzie na 1GB wolnego ramu, 2 rdzeniowym procesorze 1.3GHz z archaiczną 32 bitową architekturą ARMv7. Z pustego i Salomon nie naleje.

Jak go kupisz i będziesz robił tylko zdjęcia, nie używał aplikacji i niczego nie instalował to jako tako powinno działać ale przy próbie odpalenia FB, Chrome, GPS, Snapa po prostu zamuli się niemiłosiernie.
  • Odpowiedz
@FLAC ta, Xiaomi... Posłuchałem was, bojówkarzy #!$%@?. Piszę to z Mi 6, z #!$%@? ośmioma rdzeniami i 6GB RAM, który potrafi się przyciąć na dwie sekundy bez powodu. Już mi jeden zaczął pisać o zmianach ROMów, no #!$%@? litości. Nie wiem co widzicie w tej androszmacie.

  • Odpowiedz
@FLAC nie wierzę. Ale od 5 lat używam ich sprzętu. I niestety Android dalej pod względem user experience nie dorasta do pięt iOS. Pomimo wszystkich wad iOS i zalet Androida
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: nie wierzysz gościowi który miał w rękach więcej sprzętu apple w miesiąc niż ty przez całe życie. A spoko, pewnie się na nim nie zna, on tylko naprawia go od podszewki i zna na wylot.

To już ciężki poziom fanatyzmu. To tak jakbyś gadał z pilotem samolotu twierdząc, że on lata gorzej bo ty masz 16 godzin na microsoft simulator przelatane xD
  • Odpowiedz
@FLAC czytaj proszę ze zrozumieniem. Pytałeś czy wierzę w mityczną jakość sprzętu, odpowiedziałem, że nie wierzę. Ale za to doceniam serwis - pokaż mi druga firmę, która od ręki wymienia uszkodzone urządzenie na nowe
  • Odpowiedz
@FLAC jestem otwarty na różne systemy. Mam w domu Windowsa, MacOS, w pracy kilkanaście linuksow, Androida i iOS. Kupiłem Mi 6 widzac, że iOS nie idzie w dobrym kierunku. Jednak zawiodłem się na Androidzie po raz kolejny. Ale nie aż tak jak w kilku poprzednich przypadkach. Dam sobie trochę czasu, może się przyzwyczaję. Jeśli nie to będzie pretekst do kupna iP X, który zrobił na mnie mega wrażenie. Na żywo, bo
  • Odpowiedz