Wpis z mikrobloga

@60571933: różne mogą być cele, ale wcześniej za okupowanie gymu w nieskończoność miałeś bardzo dużo coinsów, teraz - wręcz tracisz szansę zarobienia, jeśli siedzisz za długo. Spooferów raczej interesują coinsy, żeby łatwiej bocić konta, tak na logikę.

@pawel8511: niby tak, ale utrzymanie blisseya w gymie to teraz duży problem - błyskawicznie spada mu CP, a karmić nie możesz w nieskończoność, a już na pewno nie w 20 gymach naraz.
@MirasekTurasek: Do siedzenia w domu to mam inne gry, spoko-luz. Ale muszę przyznać, że się trochę zawiodłem, bo wczoraj poszedłem na raid Groundouna a tu nikogo nie ma i po prostu mi przepadł :c Dlatego zastanawiam się czy ludzie grają jeszcze czy tak sobie tylko spoofują gymy i nara
@pawel8511: ale niech odbija na zdrowie, gorzej gdy nikt nie odbije - wtedy nie masz coinsów. Chyba że zdejmuje wszystko parę minut po wstawieniu, wtedy jest problem - ale uwierz, znacznie większym problemem jest gdy z 5 gymów które masz w okolicy przez 2 tygodnie nikt nie zdejmie Twoich poksów.
@tomtom666: nie zbanują. Wierz mi że cały rok w kilka osób go zgłaszaliśmy. Efekt taki że oprócz 2 głównych kont gra jeszcze na 3 kolejnych. Wszystko na fly którym się chwali nawet na grupie.