Wpis z mikrobloga

mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje POMIDOROWĄ Z MAKARONEM. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i #!$%@? wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok gazpacho extremeño z cappelletti byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycje conchiglioni z grzybami, albo linguine na sosie san marzano to jedne z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W kulinarnej Italii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pytają go z czym chce zjeść zupę pomidorową - z ryżem czy makaronem. Kiedy chłopak powie że z ryżem, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się tendencja do bezczeszczenia pomidorówy ryżem i innym syfem

#jedzzwykopem #gotujzwykopem #jedzenie #testoviron
  • 41
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova:

MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I O POMIDOROWEJ BĘDZIE MOŻNA WYPOWIADAĆ SIĘ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY ZOBACZĄ POLE POMIDORÓW UPRAWIANE PRZEZ REDNECKÓW I MEKSYKAŃCÓW NA JAKIMŚ ZADUPIU I JUŻ JAWIĄ SIĘ JAKO SPECJALIŚCI OD POMIDOROWEJ


  • Odpowiedz
  • 1
Uprzejmie proszę #!$%@?ć się od pomidorowej. W mojej diecie znajduje się zarówno pyszna wersja z makaronem jak i wersja z ryżem. xd
  • Odpowiedz
  • 0
@PomidorovaLova: Uwaga bo będzie bez interpunkcji w moim domu rodzinnym zawsze obiad składał się z dwóch dań w sensie zupy i drugiego dania Jednakże ta zupa była zawsze taką lekką na przykład rosół albo właśnie pomidorowa albo ogórkowa albo szczaw natomiast gdy poznałem moją żonę do u niej w domu zwyczaje były takie że na przykład obiad składa się tylko z zupy fakt muszę przyznać że ta zupa jest gruba w
  • Odpowiedz
@Klepajro: ze dziewczyna wrzuca jakąś paste o zupie która ci sie nie podoba to musisz od razu ją zniżyć, bo radzi sobie za granicą. Jakie to typowo biedapolskie. #!$%@?ć to że większość z tego co ty piszesz na mirko świadczy o twojej twojej mentalnej biedzie i to takiej z prawdziwego zdarzenia - ważne by laska wiedziala gdzie jej miejsce w szeregu bo przeciez tak nie mozna by kobieta miala lepiej niz
  • Odpowiedz
@Klepajro: co to ma do rzeczy człowieku? XD po pierwsze to z tego co jestem zorientowany to wspominała że jest na wizie turystycznej i pracuje bez umowy w firmie sprzątającej swojej matki, a po drugie nawet jakby byla nielegalnie to znaczy ze nie moze wrzucać pasty na mirko? to tak jakby powiedzial ze osoba ktora nigdy nie miala wędki w ręku nie może wrzucac pasty o wędkarzu. Nawet jeśli to nie
  • Odpowiedz