Wpis z mikrobloga

Mirki szukam aplikacji na telefon dla dziecka (także z myślą o potencjalnej kradzieży telefonu), z możliwie największą ilością opcji śledzenia, tak żeby aplikacja pozostawała w ukryciu i nie dało jej się wyłączyć.

Przede wszystkim zależy mi na możliwości sprawdzenia pozycji GPS, podglądu obrazu z przedniej i tylnej kamery, idealna byłaby takze możliwość podsłuchania dźwięku z mikrofonu. Transmisja może się odbywać przez internet lub sieć GSM obojętnie.

Polecicie coś sprawdzonego?

#android #xiaomi #telefony #dzieci
  • 84
  • Odpowiedz
@krajzega: szukaj aplikacji typu where is my phone, find my phone, where is my droid, itp. Jest tego trochę, najlepsze rozwiązania są oczywiście płatne, ale masz 7-14 dni na testy, co jest istotne przy takich apkach. Z bezpłatnych ciekawie prezentuje się https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidlost - korzystanie proste: instalujesz, a logujesz się przez stronę (musisz pamiętać login i hasło do konta google telefonu). Później możesz zdalnie zarządzać przez stronę - podstawowe opcje są
  • Odpowiedz
Zadałem tylko pytanie o aplikacje, której szukam. Nie pytałem o porady wychowawcze.


#!$%@? wykop w pigułce XD

Zapytasz o lek przeciwbiegunkowy to wykopki ułożą ci dietę na cały miesiąc XD
  • Odpowiedz