Wpis z mikrobloga

Dobra murki, jakiś czas temu ktoś już o tym pisał, ale widzę, że sporo osób nie zna tych dwóch trików, więc prawilnie przypominam.

Tinder nie jest tak prostym mechanizmem jakbyście myśleli, praktycznie każda Twoja czynność jest monitorowana i odpowiednio oceniana, przykład:

Sparujesz się z jakąś osobą +1 w rankingu
Ty dasz serduszko a dana osoba go nie odwzajemni -1 w rankingu

Proste? Proste. Ale co to ten ranking zapytasz, otóż im wyżej jesteś w rankingu (którego notabene zobaczyć się nie da) tym wyżej Twój profil jest pozycjonowany, tym więcej dostajesz par, bo więcej osób po prostu Cię widzi.

Druga sprawa. Nowe konta mają boost i przez 48 godzin po założeniu konta, masz taki jakby Tinder+ Trial, który właśnie wyrzuca Cię dosyć wysoko w ranking, gdzie dużo osób jest w stanie zobaczyć Twój profil. Rada ode mnie? Jak nie masz żadnej wartościowej pary przez powiedzmy parę dni, to usuń konto (na serio) zrób sobie przerwę kilkudniową od tindera i załóż konto na nowo (nie trzeba czekać, można założyć konto od razu, ale odnoszę się do tego, że wiele mireczków, którzy do mnie piszą o rady i tym podobne, zbyt dużą uwagę przywiązują do tego g---o-portalu...)

Trzecia sprawa, tinder nie tak dawno wprowadził funkcję premium polegającą na tym, że widzisz kto przesunął Twój profil w prawo. Super sprawa, szkoda tylko, że to funkcja tylko dla tych, którzy płacą 70zł/msc xD

A NO NIE DO KOŃCA!

Nie naliczę ilu osobom już napisałem ten protip, więc napiszę go raz publicznie, może ktoś skorzysta, bo to dosyć oczywista i prosta sprawa. Na ten cel specjalnie zrobiłem screena #picrel

Jak wyruchać system? Prosta sprawa. Profilowe osoby, która nas polubiła jest zapikselowane, więc wystarczy... tak, wystarczy tylko ją odnaleźć, tu przyda się dobre oko, przesuwacie w prawo ii... instant match +1 do rankingu. Proste? Proste.

Co w przypadku, gdy mamy wiecej polubień? Wystarczy znaleźć tą osobę, która jest pokazana, wyłączyć i włączyć tindera, tym samym kolejka się zmienia i już nie mamy przykładowo +3 tylko +2 i ta druga jest teraz na widoku, wystarczy znaleźć też ją, potem znów reset i tak dalej...

Chyba w sumie tyle co chciałem napisać. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta, tymczasem ja lecę ładować telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#tinder
K.....r - Dobra murki, jakiś czas temu ktoś już o tym pisał, ale widzę, że sporo osób...

źródło: comment_UGuifmG21120YuW6Enq4P3oIgGqNinfL.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gostas: Coś, z czego jesteś dumny, jak masz 190 to tylko to napisz, ale nie rozpisuj się, to nie CV. Żadne LUBIE PŁYWANIE I ZRYWANIE KWIATÓW, konkretnie, bez p---------a i farmazonów
  • Odpowiedz
@perfekcyjny_op: Tak, znika, bo nie ma już możliwości, byś z powrotem przesunął w prawo

@Gostas: Dokładnie, swojego screena na szybko zrobiłem i nie chciało mi się identyfikować tylko od razu dałem swapa pierwszej lepszej, tyle, że u mnie jest ten z-----y znacznik 99+, Twoim można się śmiało sugerować, dzięki :D
  • Odpowiedz