Wpis z mikrobloga

@Bobsonek: no nie wiem czy taka miazga ten projekt. JD.com ich sklep tak sie dobrze bawil ze musial przejsc rebranding bo sie chyba zawalil pod naplywem zamowien z PL :) Ale jak to kazdy shitcoin - ma szanse na 100%+ w tydzien :)
  • Odpowiedz
@Bobsonek: @Smule: Walimai is releasing WaBi tokens on their ICO. WaBi is a product focused around building a safe retail channel to combat the fake products that plague Asia. Blockchain technology is used in combination with RFID tags that guarantees that the product is real. If the seal breaks the blockchain registers that it is a no longer a genuine product.



The market for these products is obviously huge, because
  • Odpowiedz
@Smule: myślę , żeby kupić trochę , nie jest takie głupie , musze poczytać więcej o tym
W ogóle ostatnio zaczełem więcej czytać o nowościach krypto i jestem bullish na kilka
np kilka budowanych na ethere wygląda obiecująco
  • Odpowiedz
@330CiA: Obracać shitami to ciężko powiedziane bo od dłuższego czasu handluje praktycznie tylko BTC :P

na wiosnę siedziałem dużo na polo, ostatnio założyłem konto na binance i będę się czaił na parę altów stamtąd
  • Odpowiedz
No i to jest dobra propozycja. Siłą kryptowaluty Wabi jest prowadzenie działalności w realnym świecie - chipy rfid do oznaczania oryginalnych produktów.

Co ciekawe, w Chinach oznacza się tak nie tylko produkty chronione prawem autorskim, ale też np. żywność, która jest notorycznie podrabiana. Pamiętacie akcję z podrobionym mlekiem w proszku, po którym były śmiertelne ofiary? To da się sprzedać, szczególnie w Azji. Trzymamy.
  • Odpowiedz