Wpis z mikrobloga

Ten ketchup od pudliszki to jest jakaś porażka, jest tyle lepszych keczupów, a wszyscy kupują ten. Próbowaliście kiedyś np keczap od heinza? Albo kepucz od kotlina? Obydwa nie są jakieś bardzo dobre, ale te dwa kapuczy są o wiele lepsze od tego keczapu pudliszki...Szkoda że już od jakiegoś czasu nie ma kaczapa "włocławek", bo był na serio smacznym kepuczem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ketchup #jedzenie #gotujzwykopem
Pobierz Discombobulated - Ten ketchup od pudliszki to jest jakaś porażka, jest tyle lepszych ...
źródło: comment_fp9TOpmOIc388eq6odw96SH3fN4K92NK.jpg
  • 68
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bartosz325: Wocławek w butelce plastikowej to nie to samo co w szklanym słoiczku. I to nie są moje fanaberie smakowe. Skład jest inny. Ten w plastikowym pojemniku smakuje gorzej i co najważniejsze - ma w sobie konserwant benzoesan sodu. W szklanym opakowaniu nie ma sztucznego syfu.
@bartosz325: Ty, czekaj, bo właśnie widzę, że strzeliłem gafę xD Na Twoim opakowaniu jest napisane "bez konserwantów". Jeszcze kilka lat temu na bank był tam benzoesan sodu, ale może teraz się z tego wycofali. Pamiętam, jak kilka lat temu kupiłem ten w plastiku bo nie było w słoiczku i zawiedziony smakiem porównałem skład. Może teraz faktycznie jest inaczej. Jak sprawdzisz i nie zapomnisz to daj znać xD

Skład w słoiczku: http://1.bp.blogspot.com/-4gKTdbEjq1U/VlmQVye_mWI/AAAAAAAAAIE/TiG_jne-QzA/s1600/PB280073.JPG
@LipaStraszna Nawet wspominają o oryginalnej recepturze. Szkoda, że jadłem przez 20 lat pudliszki. Na szczęście teraz już sam robię sobie zakupy (I rok studiów) i zjadłem już całą butelkę tego ketchupu (dzięki poleceniu wykopków). Także porównując: ocet z pomidorami "Pudliszki" nie ma nawet startu to ketchupu Włocławek.