Wpis z mikrobloga

Dostałam 30 minusów, bo napisałam typowi, że skoro przeczytanie 12 - 16 stron książki zajmuje mu godzinę to musi bardzo wolno czytać xD
Albo na wykopie są analfabeci albo ja czegoś nie rozumiem xD
  • 129
  • Odpowiedz
@w_CZOPKU_urodzony: poza tym wszyscy tutaj się srają jakbym się #!$%@?ła nie wiadomo o co, a to był luźny wpis o drugiej w nocy xD. Nie spodziewałam się takiego odzewu i trochę mam to w dupie. Denerwuje mnie tylko ten spam
  • Odpowiedz
Masz rację, kajam się i zrzucam to na późną porę. Jednakże nadal czytanie na głos 12 - 16 stron nie powinno zajmować godziny.

@Sofa: Zwracasz uwagę że wolno czyta, a komentarza jego nie umiesz poprawnie przeczytać.
Rada, zajmij się sobą, a nie wytykaj innym błędy czy jakieś inne mało ważne umiejętności, typu wolne czytanie na głos. I jeszcze próbować na mirko się wyżalić że się dostało same minusy..
  • Odpowiedz
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I CZYTANIE DZIECKU KSIĄŻKI BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD BĘDĄ CZYTAĆ NA GŁOS ZA WOLNO
  • Odpowiedz
@Sofa: ostatnio na nocce się wciągnąłem i czytałem Cherezińskiej Płomienną Koronę w około 8-9 godzin pękła cała ( trochę ponad 1000 stron ). Też tego nie rozumiem....
  • Odpowiedz
@Sofa: "typek" pisal o czytaniu na glos dziecku i chodzilo o "Wladce Pierscieni" a nie bajke o krolewnie sniezce, ale czego sie spodziewac po rozowym, ktory wstawia w znalezisko pogode na 16 dni :)
  • Odpowiedz