Wpis z mikrobloga

Dostałam 30 minusów, bo napisałam typowi, że skoro przeczytanie 12 - 16 stron książki zajmuje mu godzinę to musi bardzo wolno czytać xD
Albo na wykopie są analfabeci albo ja czegoś nie rozumiem xD
  • 129
  • Odpowiedz
@Sofa: To zależy od książki. Pamiętam jak miałem w szkole przeczytać Przedwiośnie lub Nad Niemnem, to tam były tak pokrętne opisy przyrody, że też byś mnie w takim razie uznała za analfabetę, z kolei jak czytałem Kompanię Braci Stephena Ambrose to połowę przeczytałem w kilka godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sofa: Serio? #!$%@? się do ilości stron na godzinę? Masz jakiś limit? 0-19 - analfabeta, 19 -30 może być, ma mózg, pow. 30 - mogą nawet z nim pogadać?

I to 'trochę mam to w dupie' :) Nie masz bo srasz odpowiedziami że hoho. Boli Cię, że mało kto chce Ci przyznać rację:) Nie wyszedł Ci pocisk, że ktoś wolno czyta. I co z tego, że wolno? Jak #!$%@?ą tacy
  • Odpowiedz
@Sofa: Ostatnio czytałem The Hero With a Thousand Faces Campbella w oryginale i szło mi w tempie 15 stron na godzinę. Zależy co czytasz...
  • Odpowiedz
@Sofa: dostałaś tyle minusów, bo wtedy chodziło o czytanie tylu stron, ale na głos, co zajmuje dłużej. Więc komentarz był o wiele mniej trafiony.

Pamiętam bo czytałem rano ten wątek.
  • Odpowiedz
@Sofa: No dobrze, just sayin m8 XD No to nie wiem za co, główna to debile i tyle.


@Kulogniot: Widać sam do nich należysz patrząc po tym że tu OP jest największym analfabetą i debilem a minusy słuszne skoro sama nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem tego co komentuje. Ale to kwintesencja wykopu atencyjna różowa płacze na mirko i już 300 plusów nawet jakby napisała "#!$%@? gówno dupa cycki"
  • Odpowiedz
@Sofa: wpis złoto XD OPka się chwali jaka to nie jest zajebista, bo potrafi od kogoś dużo szybciej czytać, tylko szkoda, że może i potrafi szybciej, ale kompletnie bez zrozumienia (i to dwóch zdań (!) to ja nie wiem jak Ty sobie z tymi książkami radzisz XDDD).
Druga kwestia - laska nigdy w życiu nie przeczytała książki naukowej (dowód: "Bez znaczenia czy mowa o kibelkowym czytadle czy pracy naukowej, takie
  • Odpowiedz
@Sofa: Gdyby administracja wprowadziła, że przed dodaniem posta trzeba byłoby przeczytać dwa zdania ze zrozumieniem, to bym nie musiał teraz czytać gównożali jakiejś upośledzonej różowej, która tylko coraz bardziej się pogrąża i zamiast przyznać się do błędu stosuje taktykę "yyyy nie zesrajcie się xDxDxDDDD" ()
  • Odpowiedz
Niezależnie od ciężkości materiału czy pióra autora, przeczytanie max dwóch stron na godzinę to już kalectwo.


@Sofa: To co piszesz, świadczy jedynie o tym że nie czytałaś naprawdę trudnych książek.

A jeżeli chodzi o beletrystykę to owszem, jest to kalectwo.
  • Odpowiedz
@Sofa:

Dostałam 30 minusów, bo napisałam typowi, że skoro przeczytanie 12 - 16 stron książki zajmuje mu godzinę to musi bardzo wolno czytać xD

Albo na wykopie są analfabeci albo ja czegoś nie rozumiem xD


Masz to samo co ja. Czytasz szybko i niedokładnie. Byś czytała wolniej i dokładniej to byś zobaczyła, że pisał o czytaniu na głos i nie dostałabyś tylu minusów. I nie dziwiłabyś się, że wychodzi 12 - 16 stron
  • Odpowiedz