Wpis z mikrobloga

Dostałam 30 minusów, bo napisałam typowi, że skoro przeczytanie 12 - 16 stron książki zajmuje mu godzinę to musi bardzo wolno czytać xD
Albo na wykopie są analfabeci albo ja czegoś nie rozumiem xD
  • 129
  • Odpowiedz
@Kulogniot: Ale czy ja cisne z niego? Nie, stwierdzam jedynie fakt, że takie tempo czytania do najszybszych nie należy. Przecież nie zwyzywałam go od debili xD. Zajrzyj w sekcje moich komentarzy to zobaczysz co napisałam.
  • Odpowiedz
@Sofa: są takie książki, w których pokonanie 2 stron na godzinę to wyczyn. Pamiętam, na studiach były dwie takie, trudna lektura. Materia prosta, ale pan profesor miał "ciężkie pióro"
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: No rozumiem, też mam czasem takie zawiechy podczas czytania, że mimo przeczytania totalnie nic nie zapamiętałam i muszę przeczytać stronę jeszcze raz. Jednak zdarza mi się to niezwykle rzadko, a jeśli ktoś ma tak nieustannie to powinien pomyśleć o szlifowaniu umiejętności skupiania się.
  • Odpowiedz
@Sofa: wiesz, nauczyłem się bardzo wcześnie czytać i kiedy moi rówieśnicy czytali swoje pierwsze książki ja już czytałem na bieżąco jakieś Przygody Hucka czy coś, i również tak jak Ty myślałem, że wszyscy inni są analfabetami bo jak to XDDD nie czytają tak szybko jak ja? Pewnie analfabeci xDDDDD, ale to było przedszkole, a nie dorosłe życie i powiem Ci szczerze, że przypieprzanie się do kogoś, że jego tempo czytania
  • Odpowiedz
@uhu8: Niezależnie od ciężkości materiału czy pióra autora, przeczytanie max dwóch stron na godzinę to już kalectwo.
  • Odpowiedz
@Sofa: nie zwróciłaś tylko uwagi na fakt, że użytkownik pisał o czytaniu na głos "Władcy pierścieni" swojemu synowi.
  • Odpowiedz