Wpis z mikrobloga

Dostałam 30 minusów, bo napisałam typowi, że skoro przeczytanie 12 - 16 stron książki zajmuje mu godzinę to musi bardzo wolno czytać xD
Albo na wykopie są analfabeci albo ja czegoś nie rozumiem xD
  • 129
  • Odpowiedz
@afromort: Bałam się, że ktoś może odebrać mój wpis jako łechtanie swojego ego. Nie, nie uważam się za hiper inteligentną. Moje tempo czytania jest normalne, przeraża mnie jednak fakt, że w dzisiejszym świecie zdolność czytania jest coraz bardziej dewaluowana.
  • Odpowiedz
@n0vy: Oczywiście, że zwróciłam. Najwyraźniej ty nie zwróciłeś uwagi na dalszą część jego komentarza w której odnosi się do czytania samemu. A nikt chyba sam sobie nie czyta na głos ( )
  • Odpowiedz
@Sofa: tak nie do końca: "Ja co wieczór czytam synowi na dobranoc 4 strony "Władcy Pierścieni", zajmuje mi to ok 15-20min. W godzinę przeczytałbym 12-16 stron."
  • Odpowiedz
@Sofa: normalnie czytam po kilkadziesiąt, ale ta książka to był kompletny brainfuck. I to nie tylko moja opinia, ale wielu roczników studentów. Czytasz zdanie wielokrotnie złożone. Pod jego koniec nie masz pojęcia o czym ono w sumie było. Co więcej - przestajesz czuć się pewnie co do zrozumienia poprzedniego zdania - które przecież kilka minut temu uznałes za zrozumiałe.
Tu nie chodzi o czas "przelecenia oczyma przez stronę", poznania każdego słowa
  • Odpowiedz
@n0vy: Masz rację, kajam się i zrzucam to na późną porę. Jednakże nadal czytanie na głos 12 - 16 stron nie powinno zajmować godziny.
  • Odpowiedz
@uhu8: Wiem o czym mówisz. Czytanie ze zrozumieniem, a czytanie czytadła dla rozrywki to kompletnie różne rzeczy i zgadzam się z tobą. Podasz mi tytuł tej lektury? Jestem ciekawa.
  • Odpowiedz
@Sofa:
Szkoda, że nie dodałaś również tego, że napisał tam że czyta Władcy Pierścieni, dzieciakowi, do snu, czyli na logikę wolniej i dokładniej żeby dzieciak jak najwięcej zrozumiał.
  • Odpowiedz
@Trawker


Szkoda, że nie dodałaś również tego, że napisał tam że czyta Władcy Pierścieni, dzieciakowi, do snu, czyli na logikę wolniej i dokładniej żeby dzieciak jak najwięcej zrozumiał.

Czyli wychodzi, że OP @sofa pedał.
  • Odpowiedz
@Sofa czyli jak zwykle, op przylazla pożalić się na Mirko i od razu zaznaczać że to ona ma rację a reszta to debile nie pisząc o tym że gość czytał dzieciakowi. Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz